Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Sen nebiju feniksskazino.lv nolēmu ieiet uzpelēt, ieliku 50 eiro, vis pa tukšo, ieliku vel 50 eiro, pa sīkumiem kautko deva bet ļoti švaki. Ieliku vel 50 eiro dabūju beidzot brīvspeles pa 1 eiro likmi (10x10) rezultāts ir redzams bilde 38 eiro par 15 spēlēm! Domāju nu varbūt ko atkal izmetis bet neka, apēda visu naudu un vispār neko, pilnīgi neko nedeva. Izdzešu profilu un nevienam neiesaku šo kantori, aparāti neko nedod, bet roboti tur daudz tipa laimesti lieli bet rezultāta neko nevar vinnēt pa jebkādam likmēm spēlējot!

10.09.2021

AEW 10.09.2021

Nabagie, slimie cilvēki, speļmaņi...

G Gulbenietis 10.09.2021

Katram sava slimība. Tava ir aew.

A anse22 10.09.2021

Nabaga Ebreji :))) tik skauž un židojas :)))
AEW es varu atļauties es speleju :))))

AEW 10.09.2021

Diezvai. Jā Jūs vārētu sev atļauties spēlēt, (spēle vienmēr ir risks) Jūs šeit nerakstītu sūdzības par nikiem pāris simtiem eiro rubļiem...

D Dreiks 10.09.2021

Tādi, kuri itkā to var "atļauties", paliek pa nabagiem!
Ja Tu tiešām to varētu atļauties, necīkstetu šeit, ka nospēlē pedejo naudu. :D

LawLatv 10.09.2021

x38 от ставки - это нормальный выйгрыш в эту игру. Или по твоему она всегда должна давать х1000.

A Aivars Vainiņš 10.09.2021

Galīgi glups, iet uz spēļu zāli padirst naudu! Nezinu nevienu, kas būtu laimējis, visi padirš un tad sūdzas, neejiet spēlēt un nezaudēsiet, tāds mans ieteikums!