Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Iesaku nespēlēt feniksscasino.lv, agrāk varbūt bija ticams, ka ir tas automāta atdēvēs %, tad tagad tā ir saregulēts, ka nedabūsi neko! Spēlē kuru spēli gribi, vai maini automātus, viens un tas pats! Divi sccater simboli ir 3šais vienmēr pazūd! Tas pats ar līnijām, mistiski pazūd vecis līnijai pa vidu kaut pus sekundi viņš tur bija? ! Krāpnieku kantoris... Ja vajag varu mēģināt nofilmēt, kā simboli pazūd, izskatās tā itkā nogļukotu ekrāns un simbols itkā pazib...

10.01.2021

N No fear 04.01.2020
Nav iespējams laimēt

Www, tāds sūda kantoris, no 1000 euro neviena laimesta, attieksme pret klientiem vispār šausmas, kur tādus pāķus ņem, pats sūdīgākais kantoris Latvijā, neiesaku nevienam spēlēt

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

Z zhuupa 11.01.2021

Nu tad arī nofilmē un tad sūdzies. Savādāk es to varu teikt par jebkuru kazino,ja tajā nelaimēju.

B Buhariks 11.01.2021

Tāpat kāds atnāks un nocels tevis ieguldīto naudu, tapēc labāk turpini spēlēt, ja kas, paņem kredītu.

H HektorsMansDraugs 19.05.2021

vecit aizej savu dzivi saliec plauktos, paruna ar kadu psihiatru ja tev radas halucinacijas. Man fenikss.lv vienmer loti labus laimestus dod, es esmu parliecinats ka viniem atdeves procenti ir fenomenali!

A Aivars Vainiņš 10.09.2021

Šis nu ir Fēniksa darbinieks, ja tā raksta, pasūtījums!

G Gulbenietis 10.09.2021

Tas bija sarkams, Aivariņ

N No Fish Loser 17.02.2022
Gribu laimet

Cau visiem,
man ir lielas naudas problēmas un visu muzu edu roltonus līdz nelabumam. Tad es izlasīju, ka azartspēles var laimēt un man ļoti gribējās būt miljonāram. Es ieķīlāju dzīvokļi un aizgāju uz feniksu un visos atumatos sametu pa tūkstotim, man bija divi Džekpoti pa 4000 katrs, bet atstāju es tur 30 000. Lieki piebikst, ka dzekpotus iztērēju uz loterijas biļetēm un alkoholu, lai nogremdētu bēdas. Paldies, tagad man ari dzīvokļa nav. Kāpēc citi laime loterijas miljonus katru dienu, bet ne es?

S Sudzibas.lv Admin 17.02.2022

Joe Rogans👽 17.02.2022

Kur ir vaļā Fenķis? Es arī gribu uzpīpēt cigiņu, padzert kafiju un iegriezt Book of Ra🤨