Fēnikss Laimētava - Krāpšana

Iesaku nespēlēt feniksscasino.lv, agrāk varbūt bija ticams, ka ir tas automāta atdēvēs %, tad tagad tā ir saregulēts, ka nedabūsi neko! Spēlē kuru spēli gribi, vai maini automātus, viens un tas pats! Divi sccater simboli ir 3šais vienmēr pazūd! Tas pats ar līnijām, mistiski pazūd vecis līnijai pa vidu kaut pus sekundi viņš tur bija? ! Krāpnieku kantoris... Ja vajag varu mēģināt nofilmēt, kā simboli pazūd, izskatās tā itkā nogļukotu ekrāns un simbols itkā pazib...

10.01.2021

N No fear 04.01.2020
Nav iespējams laimēt

Www, tāds sūda kantoris, no 1000 euro neviena laimesta, attieksme pret klientiem vispār šausmas, kur tādus pāķus ņem, pats sūdīgākais kantoris Latvijā, neiesaku nevienam spēlēt

S Sudzibas.lv Admin 22.01.2021

Z zhuupa 11.01.2021

Nu tad arī nofilmē un tad sūdzies. Savādāk es to varu teikt par jebkuru kazino,ja tajā nelaimēju.

B Buhariks 11.01.2021

Tāpat kāds atnāks un nocels tevis ieguldīto naudu, tapēc labāk turpini spēlēt, ja kas, paņem kredītu.