Fēnikss Laimētava - Jautājums

Sveiki,

Man ir tā pati problēma, kas iepriekšējiem rakstītājiem. Pieteicos atteikšanās sarakstā ar domu, ka ja sagribēsies varēs atrakstīties no turienes. Kā izrādās jāgaida gads: (ja kāds zin veidu, kā uzspēlēt vai tikt ārā no tā saraksta zvaniet 26013241

15.06.2020

G

A Andris4444 08.02.2020
Ļoti jauka attieksme pret klientiem

Bārmene Linda ļoti jauka meitene apkalpošana aukstākā jā sfērā, uzlaboja garastāvokli uz visiem 200 % novēlu jums vairāk tādu darbinieku... :)))

S Sudzibas.lv Admin 17.06.2020

Vagons Komā 15.06.2020

Haha. Reāli man atgādina Odiseju, kurš teica, lai viņu piesien pie koka un tad viņš, klausoties sirēnas, gribēja, lai viņu atsien un ļoti lūdzās. Bet neviens vińu neatsēja, jo zinâja, ka tad mav uz labu. Kā arī Odisejs brīdinâja,lai ar kâ vińš lūgtos,viņu atsiet nedrīkst.
TĀ KA GAIDI GADU UN TAS, KA ESI SARAKSTĀ, JAU NOZĪMĒ, KA ATZINI, KA TEV IR PROBLĒMAS!

W waka 15.06.2020

Kas ir gads, priecājaties, ka nav dekāde

3 3l Diablo 15.06.2020
Apkalpošana

Atnācu 23:35 un nelaiž iekšā, rakstīts esam atvērti no 07:00 līdz 24:00.

3 3l Diablo 15.06.2020

Nepareiza apkalpošana