www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Izskatās, pēc valsts krāpšanu

Fēnikss Laimētava - Izskatās, pēc valsts krāpšanu

Saruna par Fenix, Sia Alfor, kuri izmaksa vinnēto naudu un nedod nevienu dokumentu, kas gam musu valsti ir kriminālpārkāpums, kur skatas vid, tur ir tira naudas atmazgāšana, ka viņi saka ir naudas maina, bet ari pie naudas apmainās jādod dokuments, nerunājot pat par to ka ja vinests ir virs 2000, tad pieraksta tavus datus, izmaksa, un uz jautājumu par naudas izcelsmi, ka jāgriežas uz ofisu, a ofisa tev atsuta...

09.12.2019

⛔️ 09.12.2019

Gribi, lai tev to naudu pensiju fondā ieskaita?

N Noboby 09.12.2019

Es domāju ka viņš tikai gribēja būt godīgs pilsonis kurš dara visu pareizi nevis kā Tu baltrociņ kuram galvenais appist valsti nesaprotot to ka appūš sevi vairāk

N Noboby 09.12.2019

Appis

Joe Rogans👽 10.12.2019

Kāds dokumentus tu vēlies? IIN jāmaksā no 3000€. Tā kā viss čikeniekā

E eriks krievins 10.12.2019

jabkurs naudas darijums valsti apstiprinas ar kases cheku , vai ta ir naudas maina,vai naudas izmaksa, Fenix, nedod nekadu dokumentu, ar to uzkatu ka tur notiek nelegala naudes aprite, kas nav vikseta VID.

S Sannija 04.01.2020

Nu nemaini tad tās kapeikas, staigā ar maisu ))))

A Andrejs 04.01.2020

Pavisam stulbs? Dokumentus dod bankā, kad tu maini vienas valsts valūtu uz citu. Monētu maiņa nekādus dokumentus nedod un nav jādod. Tu veikalā mainot naudu uz sīkāku arī čeku saņem? Ja tu vinnē virs 3000 eiro, no tevis paņem nodokli un VID par šo darījumu paziņo automātiski.
Ak šie dīvānu eksperti.