www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana

Fēnikss Laimētava - Feniksscasino.lv - naudas izsūkšana

Nu jau tas pats, kā ar "Latvijas loto".
Spēlējot pāris dienas pēc kārtas "Book of ra deluxe", iemetot piecīti, man gandrīz katru reizi iedeva papildspēles. Un katru reizi vienu un to pašu simbolu - "Putniņu" vai kā viņs tur saucās.
Bonusa spēļu laikā, man katru reizi 3-5 reizes deva papildus 10 spēles.
Galu gālā - neko konkrēto nesaņēmu. Spēlējot pa 1centu x 10 līnijām = 10 centiem griziens, dabūju kādus 2-4 eiro par 30 - 50 papildus spēlēm.
Interesanti, vai papildspēlēs var trāpīt uz dūziem, dāmam, karaļiem un pacelt normalo laimestu? Diezvai.

10.03.2022

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Ieber visu savu verga algu un plus vēl ieķīlā vecāku dzīvokli. Noteikti kautkas uzgriezīsies. Slimnieks.

Lābāk tu būtu palicis par traipu uz segas... Lasi normāli. Tas ir bijis eksperiments...

P Palīgs neskaidrajiem 10.03.2022

Eksperiments esi tu durik

S Suitfree 10.03.2022

Tur ja tūkstošus uzliksi un 100 e spēlēsi tad pacels 10000. Ir jaspele tukstosiem tu kas pa experimentu ja tu spele pa 1 centu

Q qweerty5325 26.03.2022
Slikts serviss

Metiet arā no Latvijas fenikss kompāniju , cilvēkus krāpj. Salīdzinot ar citām valstim vai citam saitēm fenikss laimēšanas % nekāds. Sūdu kompānija.

S Sudzibas.lv Admin 11.04.2022

A Alboreto 09.06.2022

Tu doma var kaut ko vinnet spelejot pa kapeikam?😆😆😆200-300 eiro un.likmes pa eiro vai 60-90 centiem tris linijas-dot jebkuru simbolu-pofig ko vins dod-ja aparatam atnaca cikls atdot naudu-vins iedos bez papildspelem un ar jebkuru simbolu-un biezi spelet nevajag-jo uz distances kazino nekad neapspelesi

A Alboreto 09.06.2022

Gribu teikt ka Nem lidzi 200-300 minimums