Fēnikss Laimētava - Dokumenti

Iegāju naktī uz fēniksu, vēlējos iegādāties cigaretes, jo bija 00: 20 +/-, citu variantu jau diemžēl nebij, nepaspēju sasveicināties, kā uzreiz uz mani uzbāzās bārmene anda, ar jautājumu - vai dokumenti ir? (tonis nebija no labākajiem) , atbildēju, ka jā, rādu viņai vadītāja tiesības, un bārmene sāk klaigāt, ka tas nav dokuments un, lai es ietu prom, un jā neiešu mani apsargs izsviedīs uz ielas, ka būs ilgi jāveseļojās. Paldies jums anda, par sabojātu garastāvokli, ceru ka jūs kāds iemācīs runāt ar cilvēkiem normāli, ceru, ka vairāk jūs neredzēšu šajā darba vietā, jo cik zinu fēniksā ir jābūt laipnam un draudzīgām personālam, nevis ko es redzēju vakar, saprotu protams, ka ir likums pēc kā strādā personāls, bet pateikt, anda tu gan varēji normāli, bez klaigāšanas, pazemināšanu un draudēšanas.

24.10.2018

Papildināts Kristīne808 24.10.2018

Jēkabpils Fēnikss

B Boss777 24.10.2018

Bārmene tevi izglāba no nikotīna dūmiem.:))

E Ekspertu eksperts 24.10.2018

..jā, ironiju var saprast.. Tas ir vienīgais labums tajā konkrētajā situācijā..

really? 24.10.2018

Tiesiibas ari nav nekads personu apliecinoss dokuments!
Nav ko naktii "sliipet ielas" un vazaties apkart :D

E Ekspertu eksperts 24.10.2018

Būt naktī uz ielas,automātiski nenozīmē blandīties.. Tāpat kā pa dienu esot bieži uz ielas, nenozīmē, ka esi bezpajumtnieks vai bezdarbnieks.. Cilvēkiem jāmācās domāt un runāt, ignorējot stereotipus, kas bremzē analītisko domāšanu..

E Ekspertu eksperts 24.10.2018

Kristīne, zini droši, bārmene attieksme nemainīsies un nez vai, ja Tu dosies tur atkārtoti, viņas nebūs.. Nav daudz cilvēku, kas labprāt strādātu cilvēku apkrāpšanas iestādē.. Nez vai viņu atlaidīs, jo degradētus darbiniekus tur vajag.. Kamēr viņa neizdarīs noziegumu, tikmēr viņa tur draudēs un ņaudēs, čīkstēs un pīkstēs un izklaidi baudīt atnākušas tracinās.

Iet vai neiet tur atkal un cerēt un gaidīt, kad bļaustekle Anda tur nebūs redzama , protams, Tavā ziņā, bet liktenīgi gudrāk būtu tur neiet vairs nekad,spēļu ellē var nogrimt..

C critical thinker 24.10.2018

tev taču ir supermena kostīms, vai ne? ar uzrakstu - nost ar spēļu ellēm vai tamlīdzīgu

B BK 24.10.2018

Vaditaja tiesibas jau sen nav dokuments, ja tu to nezinaji. Der tikai pase vai id karte. Tevi pat veikala ar tiesibam pasutis.

E Ekspertu eksperts 25.10.2018

Ņirgājies, ņirgājies, skat, ka nesanāk Tev bimbāt.. Tā vietā, lai nostātos pret parazītu perēkļiem, Tu norej un izsmej tos, kas cīnās pret kazino mafiju.. Saprotama tava "morāle", pērkamais tukšpaurīt un ne nieka Tev nav no kritiskās domāšanas, tik iedomība un nebeidzama vēlme piekasīties tiem, kas neatbilst Tavai iedomībai.