www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Bezatbildība pret klientiem un darbiniekiem

Fēnikss Laimētava - Bezatbildība pret klientiem un darbiniekiem

Perioda kad visa pasaule cīnās ar nāvējošo vīrusu covid-19 daudz uzņēmumi pārtrauc savu darbu lai miniMalizētu saslimšanas risku. Tomēr palika dažī uzņēmumi kuri turpina stradat. Viens no tādiem vietam ir fenikss zāle Rīga. Ienākot zāle nevar elpot, jo zāle slīkti darbojas ventilācija un kondicionierī. Vai nu vispār nestrāda!

20.03.2020

BondsBonds 20.03.2020

Neraizējies. Aizvērsim. Varēsi ostīt svaigu gaisu arā.

A aicis24 20.03.2020

Ja gribi nospēlēt naudu,tad to tu vari darīt mājās inernetā.

RAMONA👀 20.03.2020

Ej pēc plkst.23, tad tur butu jābūt ciet, nelaidīs iekšā un nebūs tev kur ostīt sūdīgo gaisu;)

micor2020 21.03.2020

во многих странах на этот период закрыли все казино. А в латвии даже игральные залы до сих пор работают.
Зато на каждом подъезде понаклеивали бумаг с иноформцией о данном вирусе

D Dontkillmyvibe 21.03.2020

Kaza pati skrien uz spēļuzālēm un vēl raud :D Nebēdā, no rīdienas visas Fenikss zāles tiek slēgtas :D Varēsi savu naudu pazaudēt tikai online :D

S Svetlana333 24.03.2020

В другом фениксе с вентиляцией проблемы как сказал охранник поэтому двери были открыты! И было холодно. И не важно где сидеть в кафе или фениксе нормы и законы для всех одинаковые!