www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Bārmenes nekompetence

Fēnikss Laimētava - Bārmenes nekompetence

Vēlos iesniegt sūdzību par Smiltenes Fēniksa bārmeni Antru Stalmeisteri. Viņa neatbilst nevienam no standartiem kādai jābūt bārmenei, viņa izpauž informāciju kuru viņa pēc līguma noteikumiem nedrīkstētu izpaust, viņa ir nelaipna pret lielāko daļu no klientiem, un tie kas viņai nepatīk tie lai nemaz nedomā tur tikt par darbiniekiem. Piem., es, Gribēju tur tikt par apkopēju, bet protams netiku, jo Antra izdarīja visu tā lai man nebūtu ne mazāko izredžu. Viņai ir ļoti labas attiecības ar priekšniecību, tapēc visas sūdzības un pārkāpumi vienmēr noklust, bet tā tam nevajadzētu būt, viņa ir tāda pati kā visi pārējie un viņai arī jāsaņem sods. Vairākas reizes esmu mēģinājusi ar viņu runāt par to kapēc viņa tā dara, bet bez emocijām, vienreiz viņa sāka bļaut uz manis, tikai tāpēc ka aizgāju uzprasīt kafiju, tā kā biju spēlējusi kādu laiku tad man tā pienācās, bet viņa pacēla balsi un pazemoja mani visu klātbūtnē, tad es vienkārši pagriezos un gāju prom, bet viņa turpināja bļaut man nopakaļ, arvien skaļāk, līdz es izgāju ārā! Tiēšām liels pluss būtu tas ja tādas bārmenes nebūtu, jo viņa dara pāri daudziem, to visu pat grūti aprakstīt. Lūdzu dariet kaut ko.

P

T Tre 07.03.2014

nabaga klienti, kas nospēlē visu un rezultātā jāmeklē turpat apkopējas darbs... :( un pat kafiju neiedod!!! ārprāts.

P peliite152 10.03.2014

Kas tas par stūlbu komentāru? Neiet runa pa to ka viss nospēlēts, un vispār kas vainas apkopējas darbam? Iet runa par viņas attieksmi. un par to ka tādi cilvēki nedrīkst strādāt un komunicēt ar citiem cilvēkiem.

S stargames 19.03.2014

spele te labak nevis staiga pa feniksiem http://to.ly/taj0

A Arvisandersons 20.10.2016

Antra ir lose, tas fakts.