Fēnikss Laimētava - barmene

Feniksa vadība, lūdzu izvertejiet bārmenes Amandas (saulkrasti) darbu un attieksmi pret klientiem, ari parejo izskatu. Nepaskaidrojot kāpēc, netikam ielaisti Saulkrastu feniksa. Amanda teica, ka esot kaut kādas bildes par dēlu, bet tas netika paraditas un nekādu paskaidrojumu nesniedza, bet izsauca taipan apsardzi. Esmu dzirdējusi no daudziem saulkrastiesiem, par Amandas personīgajam antipātijam un klientu neapkalpošanu. Domāju, ka ari matu sakārtojumam jābut atbilstošam sim darbam un iestādei. Ari kokteiļus taisit nemak...Skumji, bet sis darbs viņai nav piemērots.
Ceram, ka izvertesiet Amandas darbību, un varbūt redzēsim pat tas izprintetas bildes:)

A Apolons 29.08.2016

Ja viss tik drausmīgi, tad neejiet uz "laimētavu"! Nenospēlēto naudu varēsiet izlietot sava dēla matu sakārtojumam!

U ullija 09.09.2016

paldies par ieteikumu. apkopejai-barmenei Amandai nodod bucas!

D Dontkillmyvibe 29.08.2016

Kokteiļi vispār nav piedāvājumā.

U ullija 09.09.2016

tapec pasniedza man glaze campari un apelsinu sulu pudele...

O Oskars1241 05.09.2016

Tu nepareizi uzrakstiji "Zaudētava"

G Guntis Viskers 26.05.2018

Cilvēki, nespēlējot feniksscasino mobilo versiju.neko nevienosies.esmu ieguldījis daudz naudiņas,tach rezultāts 0.Un vispār domāju,ka viņi ir riktīgi krāpnieki.