www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Attieksme, personāls, vadība

Fēnikss Laimētava - Attieksme, personāls, vadība

Es ļoti ieteiktu nomainīt liepājas fēniksos vadītāju!

1. Viņas darbu un attieksmi es nevērtētu profesionāli. Pret jaunajiem darbiniekiem attieksme ir vairāk nekā ļoti slikta. Kāda ir aizmirsusi, kuram pieder šis uzņēmums, jo uzvedās tā kā tas piederētu viņai. Pret jaunajiem darbiniekiem izturās kā pret suņiem. Vai tiešām rīgas vadībai nav aizdomīgi tas, ka pēc viņas iecelšanas amatā tik ļoti mainās darbinieki?
2. Personāls arī ir ļoti briesmīgs. Vecie darbinieki pret jaunajiem izturās diezgan negodīgi. Liek visu darī vienai pašai, tikmēr pašas guļ, sēž telefonā, kas ir stingri aizliegts. Man personiski neliekas normāli, kamēr es apkalpoju kā jauniņā klientus, citas tajā laikā guļ, komandē un vēl sazin ko.
3. Gribētu izcelt īpaši jūliju, kas strādā centrā. Šī darbiniece strādā diezgan ilgi, bet vai tas dod tiesības izturēties slikti pret klientiem? Piemēram, viņas darbs ir sēdēt kasē, bet viņa staigā apkārt, ēd, telefons u. T. T. Cilvēki gaida, kad tiks izmaksāta nauda, bet viņa kliedz uz klientiem saka, man vienalga, gadiiet, kamēr pati pīpē, šēz personāla telpā telefonā vai guļ.

Gribētu paslavēt tiešām ofisa darbiniekus, kuri mācību laikā ir ļoti pretimnākoši, taču spēļu zālēs notiek pavisam kas cits. Lūdzu nedzēsiet šo sūdzību ārā, jo es sekošu līdzi savai sūdzībai un nav nekādu problēmas sazināties ar tiešo priekšnieku (ir kontakti) , jo jebkurš īpašnieks vēlētos zināt kas notiek viņa uzņēmumā.. Kā arī rīgas offis jau pietiekami ir ieguldījuši darbiniekos, kuri sāk strādāt liepājā aiziet pēc dažām maiņām prom!

O

WТF 09.08.2018

Izklausās pēc skolnieces sūdzības

O Ode 09.08.2018

Skolniece vai nē, bet cilvēks paliek cilvēks. :) kā nekā viņš ir darbiieks, neatkarīgi no vecuma.

W WZelteneW 10.08.2018

Te kautkas nav kārtībā. Vai nu Karīnai vēl jāiet skolā mācīties pareizrakstībā,vai arī meitene ir salietojusies ko narkotisku,jeb -sadzērusies!

T Tas 13.08.2018

Kas tā par Krīnu?