www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Apsarga izturēšanās

Fēnikss Laimētava - Apsarga izturēšanās

Apsargs, ļoti rupjš, ņem dokumentus rokā, loka, plēš, bail ka tulīt saplīsīs, stāda savus noteikumus, nedrīkst pat sekundi padomāt kurā aparātā gribu iemest savu naudu, ka man jau uz muguras elpo virsuu un dzen ārā. Kad es paprasiju:" kapēc es nevaru uz 1min padomāt", man apsargs atbildēja:" MANĀ MAIŅĀ NEVAR"! Izgāju uzreiz ārā un pa ceļam redzēju ka viņš savam draugam aizņēma aparāu kurš laikam bija "veiksmīgais "
Lūdzu paskaidrojiet to viņam

22.02.2019

G

B BK 22.02.2019

Tikai slimi un idioti, apmeklē tādas iestades.

RAMONA👀 22.02.2019

Paskaidrot vajag tev pašam- BEIDZ STAIGĀT PA TĀDĀM IESTĀDĒM. Naudu nav kur likt?

Ventilators 22.02.2019

Kurā adresē? gribu aiziet patroļļoties.

vladvahter 22.02.2019

sis zaglis straadaa ziepniekkalna mego

~ ~Lеlde~ 23.02.2019

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV un Rietumeiropas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas siltās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem miljonāriem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā Lamborgini ar skaistu sievieti modeli, kas taisa tev blowjob, nekā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā, ārstējoties ar e-veselību, bradājot pa nenotīrītu, bet sāli pārklaisītu trotuāru. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari Jauno, 2019.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē! Laipni lūgti miljardieru klubā!