www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava No sakuma spēlejot iedod mazu vinestu,pēc tam 200 % naudu paņem no tevis,bez vinesta

Fenikss Casino - No sakuma spēlejot iedod mazu vinestu,pēc tam 200 % naudu paņem no tevis,bez vinesta

Feniksscasino.lv
Sveik,i
Redzēju interneta reklāmas rāda, varot interneta vinet naudu spelejot feniksscasinopirmās divas ieskaitiju mazas naudas, un vineju kadu eurobet tagad no draufgiem daudziem tikai dzirdu kad vinestu nav, un visa nauda tie apesta neilgā laikaiesaku https://www.feniksscasino.lv nereģistrēties, jo apmāna cilvēkus kad varot vorot naudu

A Azik99 01.06.2015

:) un kur tādi rodas...?

P pyrathe 01.06.2015

Vajadzētu jau nākt pie prāta, ka pie naudas var tikt strādājot, nevis kazino spēlējot.. Tie kam izkrīt lielais laimests ir daži no tūkstošiem, nevis katrs otrais spēlētājs. Azartspēles var novest tikai pie atkarības: tiek nospēlēta pēdējā nauda, ņemti kredīti utt..

D DoctorEvil 02.06.2015

Bet nu tā jau kazino darbojas :) Tā nav nekāda labdarības organizācija, kas dalīs naudu par to, ka tu pie viņiem kaut ko uzspēlē.

E edgars 23.01.2016

Ja spele tad spele nevis mulkus mekle.spele ir veiksme .ta pat ka dzive ir viens liels teatris:).
Tie kas negativi izsakas tie jau ir azartisti.

K krampis333 26.05.2016

tas nav azartspeles .,bet lohu speles ,starpiba ir

K krampis333 26.05.2016

Neiesaku vispar apmeklet azartspelu zales kamer nav vel par velu.Tavu speli tur kontrole krapnieku grupejumi.Vinee tur tikai savejie kuri noslauc tevi ka govi.Kur vispar skatas Drosibas policija?Krievija sen aizliedza azartspeles,jo saprot ka tas bende tautu.Parastiem cilvekiem nedrikst but brivai piekluvei sadam zalem,bet seit bananu valsti uz katra stura Fenikss,Olempic utt.Noskatieties "Kriminalnaja rossija"Lohotronsiki.Lidzigas shemas notiek azartspelu zales.

A Aivis Aivis 11.12.2016

Precizi,teikts,,,,ja spelejat un gribat spelet ejat uz arzemju kazino,,,feniksa 100-200 eur nvinests jau ir oi oi,smiekligi skatities ka vini tur bublice pedejos vinetajus ,,,,vaks vienkarsi siknaudu iedevusi:)citos kazino ir ta ap 5000eur 3000eur...ir par vairak un dzekpoti miljonos merami:)

L LedijaX 24.06.2017

Esmu vinnejusi dazas reizes diezgan lielas naudas summas bet pec tiem laimestiem neko pat bonusu nedabusi.tada sajuta ka visus aparatus vada nevis programma bet cilveks.tapec tagad vairs nespeleju onlain kazino feniksscasino.lv un citiem ari neiesaku.

L Liepiņš919 30.12.2017

Par to, ka automātu vada cilvēks, pilnīgi piekrītu. Arī Feniksscasino.lv, jo brīžiem novērojama kā "lagošana", tātad kāds pieslēdzas un kontrolē laimestu. Pie niecīgas likmes būs vairāk kombināciju, kuras laimēs, nekā pie lielākas likmes.

F Feniksszaudetava 10.11.2017

Fenikss vispar sen jau neko nedod..visi spelu automati stav uz holda gan zales gan virtualaja vide..bonusi minimali un tas ir tikai taja gadijuma ja tu vinus nokersi..daudz tuksu bonusu vai vinnests mazaks par likmes summu..reklamma rada ka katru dienu var vinnet lidz 18000 eur bet uz Frog speles Jackpots ir pari 50000 eur ..tad vinu nemaz nav iespejams dabut spriezot pec reklammas..paradoks..uz sava piemera x3 menesu laika ielikts pari 800 eur un izmaksas nevienas..princips tads..ieliec 50 eur noed apmeram lidz 15 eur tad pacelas lidz 30 eur un pec tam noed parejo.:D Epasta vini lepojas ar to ka viniem esot license uz to:D ja kadreiz vinnesu pie viniem kaud dalu no ieliktas naudas apsolu ka uzrakstisu seit..bet tas nekad nenotiks jo fenikss ir pirma vieta latvija kur zaudeta nauda spriezot pec kopigiem reitingiem pelna par 2016 gadu:D

L Liepiņš919 30.12.2017

Ieliku mēneša laikā 4600 eiro. Rezultāts vienreiz 1200 eiro, kuru zaudēju, tad 900 eiro, tad 320, tad 120 pa pāris reizēm, kuru arī zaudēju, tātad viņu reklamētos maksimālos laimestus nekad nedabūju! :D Kāds duraks es! HA!

J Jurģis86 07.03.2018

nu čaļi,es ieliku 5eiro mainot likmes utt.pacelu uz 6000 iznjemu tikai 700 nu secinājums viens MĒS TIE KAS SPĒLĒ ESAM SLIMI UN NAV KO SŪDZĒTIES

Vagons Komā 29.09.2020

Liepiņ, es ceru,ka tev nav bērnu. Kur tu dabūji 4 štukas šādiem mērķiem?