www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Kartes datu izmantošana.

Fenikss Casino - Kartes datu izmantošana.

Nepatīkama situācija pēc iemaksas feniksscasino.lv, 8 minūtes vēlāk, kāds izmantojot manus datus iepircies aliexpress.com par 40 eiro... Zvanot uz banku nevarēja apskatīties kas pirkts, bet mēģinās anulēt maksājumu. Zvanot uz feniksscasino tālruni, puisis apstiprināja, ka viņi neredz visus datus, tikai pēdējos ciparus. Bet kāds viņus redz, un tas kāds prot izmantot. : / Kā arī, internetbankā maksājums nerādās pie konta pārskata, un tikai pie rezervētajiem ir redzams ka tāds noticis. Bet viņi arī pazūd kaut kad, un ja nepamana laicīgi naudas pazušanu, tad nemaz nezin ka tāda krāpšana notikusi. Sekojat līdzi un uzmanāties!

B Bertrups Valdis 17.01.2019

Nu hzhz vienreiz iegāju tur, ieliku dvacāru i vsjo.. Man neviens neko nepasūtīja (pie tam man visas i-bankas darbības nāk uz telefona) vnk mazāk vajag, mazāk spelēt šito un atrast draudzeni, savādāk pilnas ierīces ar vīrusiem + nauda pazudīs no konta nemanot.. Āa un vell viena roka būs pārkačāta (atkarībā ar kuru roku tu pulē savu sprīdīti) takā vec, neaizrijies ar šmeku un ej slauki grīdas