Fenikscasino.lv - Nespēlējiet

Nespēlējiet tur! Nekad neko nelaimēsiet! Izdod tikai sīkus laimestus, ja iemaksāsiet vairāk, tad maksimums 90% atgūsiet no kopējājām iemaksām! Ja spēlēsiet no mobīlās ierīces rēķinieties ar nepārtrauktiem savienojumu zudumiem ar serveri. Pēctam , kad nospiedīsiet reconect iepriekšējās likmes vietā būs jau lielāka. Esiet uzmanīgi!

E

V vavavai 07.08.2017

Vaitad tu pajoliņš esi? Domā ka te baigā Lasvegasa kur no 25 centiem miljonus vinēsi? Ne tikai feniksi apkrāpj pamuļķus bet arī visi pārējie. Paskaties kur tādas iestādes atrodās- centrā un nabagu/kriminālu jeb zemākās šķiras cilvēku rajonos, kapēc? Tāpēc ka viņi ir neizglītoti antiņi, ko viegli var apkrāpt. Kaitina šitās sūdzības par spēļū zālēm, ja esi aita, tad būs arī cirpēji.

Dainis 08.08.2017

Neviens normāls cilvēks, aparātus nespēlē.

B Black_ 16.01.2019

Fenikss. Visiem iesaku nepīties ar šitiem šakāļiem, es ieguldiju mēnesī pie štukas, un pretī saņēmu bonusu ar 70 eiro kautkur, dzīvi mēs varam dzīvot daudz labāk, bez šitiem izsūcējiem, latvijā pelnam kapeikas, ar cerību vinnēt fēnikss? Ne mūžam, tā firma tik barojas no tiem kas ar cerību grib vinnēt, mēs dzīvi varam dzīvot labāk bez tiem sūdiem, laiku nespēlēja, un tiešām nauda turējās, vairāk pakārdinājis sevi, savu draudzeni, atsāku spēlēt-vienkārši , parādi, sapisti nervi, nulles. Pie velna visas laimētavas, neko tur nevinneesiet, atbalstu tos kas ir pametuši to, šakāļi nolādētie.

B Black_ 16.01.2019

Fenikss-šakāļi,atņems tev visu,ja vien laikus neapstāsies,tur nav tas kas padarīs tevi laimīgu. Neziedojiet naudu tam triperim,labāk aizejiet uz veikalu pēc paikas,nevis uz fēnikss un pēctam tipa pēc paikas,tā iestāde atņems visu tavu dzīvi,parēķiniet savus mīnusus un padomājiet,vai tomēr labāk nopist naudu vai labāk kautko nopirkt,tā nav laimētava,tā ir slimība,kurai tu maksā.