www.sudzibas.lv Fēnikss Ceļojumi Operatores neatbilstiiba

Fēnikss Ceļojumi - Operatores neatbilstiiba

Bultu ielas brinums-SANITA! Cik var par vinu rakstit, nekadas reakcijas no prieksniecibas!Riebjas iet jo vinu ieraugot negribas ne spelet ne tur atrasties. Ka patstavigs klients paintresejos pie citiem klientiem, ko vini doma par so personu, tads bus patstavigo klientu raksturojums sai personai-nacionaliste, mantkariga, rupja, nelaipna, negodiga, netiriga, nekartiga, izklaidiga, gulava, pavirsa, vienmer neapmierinata, diedele naudu iereibusiem!Sadiem cilvekiem nav vietas apkalpojosa sfera! Gaidisim ricibu no vadibas puses!

U

A andris 18.02.2009

tas par to sanitu bultu iela tiesam taisniba, no daudziem ir dzirdets ka vina slikti strada, citas mainas forsas barmenes, vispar apsargi tur ari visi sakarigi, nav iebildumu ne pret vienu darbinieku, nu ta sanita nav atradusi tiesi sev piemerotu darbu, nu neder vina tu par barmeni, nav patikami iet pie bara un kaut ko prasit vinai.ko tad alfors kameras nevar paverot to sanitu.lai atrod citu barmeni, vai tad gruti?