www.sudzibas.lv FeelFree Slikts serviss

Feelfree SIA - Slikts serviss

Pirku distanču slēpes šajā uzņēmumā. Apkalpojošais personāls ir nekompetents savā jomā. Uzņēmumam pieder divi veikali. Nopirku slēpes vienā, kur man nepiedāvāja novaskot pirmreizēji, līdz ar to nācās gaidīt slēpes vēl dienu un braukt vēlreiz. Ar zābakiem arī bija problēmas, internetveikalā redzami pieejamie zābaku izmēru zābaki, bet kad sazvana viņus,izrādās viņi paši nezin kurā veikalā ir kādu izmēru zābaki. Diezgan haotisks.

Atbilde no FeelFree Support Pārstāvja atbilde 03.02.2016

Labvakar!
Balstoties uz iepriekšējo ziemu pieprasījumu pēc slēpēm un slēpju servisu, nolēmām šoziem slēpju servisu atvērt tikai Rīgā, Duntes ielā 56 un mūsu veikalā Rīgā, Maskavas ielā 68 iegādātas slēpes vest uz mūsu slēju servisu Rīgā, Duntes ielā 56 un pēc tam tās klients var izņemt tajā veikalā, kur klientam ir ērtāk.
Atdzīstam, ka klientiem nebija pietiekama informācija par šo izvēlēto stratēģiju, tāpēc informāciju par slēpju servisu, saskaroties ar šo problēmu, norādījām gan mūsu interneta veikala sadaļā “Slēpju serviss” gan pie atbilstošajām precēm.
Kas attiecas uz slēpju zābaku pieejamību, grūti komentēt. Ar pārdevējiem izrunājām šo situāciju, bet diemžēl neviens no pārdevējiem šo situāciju neatcerējās. Mēs maksimāli rūpējamies, lai preču daudzumi veikalā atbilstu tiem, kas tiek atspoguļoti mūsu interneta veikalā www.ZiemasSportam.lv, bet pie pietiekami liela preču daudzuma un apgrozījuma kāda kļūdiņa var gadīties. Ar to vēlos teikt, ka šī bija izņēmuma situācija nevis sistēma.

Atvainojiet par sagādātajām neērtībām un paldies par Jūsu viedokli, kas deva iespēju mums uzlabot Klientu apkalpošanas kvalitāti.

Ar cieņu,
SIA FeelFree