FeelFree - Krāpšana

Samaksāju par divriteņa remontu 50 eiro kā plānots, kad pagriezu skatu no naudas, pārdevējs, tā vietā lai ieliktu kases aparātā naudu, to savāca un aizgāja uz personāla telpu un ielika savā makā. Pēc tam atnāca atpakaļ un prasīja lai vēlreiz maksājot 50 eiro, to arī izdariju jo biju nogurusi un neaptvēru brīdī situāciju. To ka tiku apzagta pamanīju tikai mājās. Neuzticieties šim zagļu kantorim!

18.01.2022

Atbilde no FeelFree Support Pārstāvja atbilde 20.01.2022

Labdien!

Ja tiešām esat pārliecināta, ka no Jums nauda ir iekasēta divreiz, tad pēc iespējas ātrāk sazinieties ar mums pa epastu [email protected]

Mums veikalā ir videonovērošana, tāpēc patiesību noskaidrot būs ļoti viegli.

Ar cieņu,
FeelFree

Atbilde no FeelFree Support Pārstāvja atbilde 23.02.2022

Labdien! Vēl joprojām gaidām, kad sazināsieties ar mums.

Good Intentions 18.01.2022

Kā to var dabūt gatavu? Kā jūs zināt, ka personāls paņēma nevis kaut kur aizkrita?

L Lalulilelo 18.01.2022

Pateicoties pārdevēja negodprātīgai rīcibai. Skaidri atceros kā uzliku naudu uz letes divreiz. Kad novērsu acis no naudas pirmajā reizē pārdevējam pēkšņi kaut kur bija jāskrien. Nākot atpakaļ no personāla telpas viņam rokās nekā nebija. Un Kāpec pirms čeka izsišanas vēl kaut kur aizmugurē iet ņemties kamēr klients gaida.

Good Intentions 18.01.2022

Kā zināt, ka ielika makā un ka vispār ir maks?🤔

P Palīgs neskaidrajiem 18.01.2022

Šitais joks jau sen zināms. Īstenībā visdrīzāk nesamaksājāt un gribat vēl atpakaļ 50 eur. Glābt var kameras, bet visdrīzāk izpētījāt ka nav.

Good Intentions 18.01.2022

Ja tiešām esat pārliecināta, tad pieprasiet, lai pārbauda video novērošanas ierakstus. Esmu nevienu vien reizi pieredzējis, ka klienti ir pārliecināti kaut sit nost, bet beigās tomēr kļūdījās - retu reizi arī bija taisnība.