www.sudzibas.lv Facebook itkā vinnējusi lielu naudu

Facebook - itkā vinnējusi lielu naudu

Nu jau drīz būs kāds laiks kopš es sarakstos ar kādu personu kas uzdodās par Mr. David Ebersman un paziņo man ka esmu vinnējusi Five Million United State Dollars with Facebook Lottery Promotion.Protams es saprotu ka tā tas nav jo ja būtu to noteikti zinātu visa valsts-pasaule.teksta beigās ir pievienots;
I want to inform you that your cash prize has been CONFIRMED,and you will receive a certificate of winning from Facebook International on your winning as soon as possible because your payment has been APPROVED.

You are required to choose how you will receive your winning from this options below.

(1) If you want your cash prize to be sent to you through Telegraphic Wire Transfer to your Bank account indicate.

(2) If you want us to send you a cheque so that you can withdraw your money from any bank in your country indicate.

(3) If you want us to send you your cash prize through ATM mode of payment so that you can be collecting your cash prize installmentally from any ATM machine in your country indicate.

(4) If you want your cash prize to be delivered to you in your country indicate.

Our aim of this Lottery is to show appreciations after our 9th Year Anniversary. You are required to read very carefully before you can make a choice.

NOTE: Keep your winning private from public to avoid double claim and unwarranted taking of advantage because it will lead to disqualifications.

Once you answer this above question we shall commence your payment immediately.

Congratulations once more,

Mr. David Ebersman
Chief Financial Officer
Tel: +44-7031989774
Facebook International Lottery.
Es vēlos jūs informēt, ka jūsu naudas balvu ir apstiprināta, un jūs saņemsiet sertifikātu par uzvarētāju no Facebook International uz jūsu uzvaras, cik drīz vien iespējams, jo jūsu maksājums ir apstiprināts.

Jums ir nepieciešams izvēlēties, kā jūs saņemsiet savu izkritīs no šīs iespējas zemāk.

(1) Ja jūs vēlaties, lai jūsu naudas balvu, kas tiks nosūtīta jums pa Telegrāfa pārskaitījumu uz savu bankas kontu norāda.

(2) Ja jūs vēlaties, lai mēs nosūtīsim jums čeku, lai jūs varētu izņemt savu naudu no jebkuras bankas savā valstī liecina.

(3) Ja jūs vēlaties, lai mēs nosūtīsim jums naudas balvu, izmantojot bankomātu maksājuma veidu, lai jūs varētu savākt savu naudas balvu installmentally no jebkuras bankomāts jūsu valstī liecina.

(4) Ja jūs vēlaties, lai jūsu naudas balvu, kas tiks piegādāti jums jūsu valstī liecina.

Mūsu mērķis Šī loterija ir parādīt atzinības pēc mūsu 9 gadu jubileju. Jums ir nepieciešams izlasīt ļoti uzmanīgi, pirms jūs varat izdarīt izvēli.

PIEZĪME: Saglabājiet jūsu uzvarētāju privāto no sabiedrības, lai izvairītos no dubultas prasības un nepamatotas, ņemot priekšrocība, jo tas novedīs pie tiesību ierobežošanu.

Kad jūs atbildētu uz šo minēto jautājumu, mēs sāk savu maksājumu uzreiz.

Apsveicu vēlreiz,

Deivids Ebersman
Finanšu pārvaldes vadītājs
Tel: +44-7031989774
vēl pāris sarakstes ar šo cilvēu kurš man piedāvā izvēlēties veidu kā es gribu saņemt savu naudu protam es uzrakstu ka ar kurjerpastu.
nākamā sarakste turpinās itkā jau ar kurjerpastu kurš liek man samaksāt par naudas sūtīšanu 150EURO sarakste turpinās par to ka es protams nemaksāšu un pers apliecinošus dok vai kodus nedošu saku lai paziņo valstij par manis vinnēto naudu tad samaksāšu dubultā un atstāšu dzeramnaudu lielu. U ko viņi atbild ka ;
Madam we have other things to do in the office,i have guarantee you of the safety of your package to make sure you didn't get us wrong or e any negative thought about this.I think is the right time you follow the instruction or you can forget about the package,we will return it to the Microsoft agent who brought it to our office. You have our telephone number our website and this is my international passport copy if you still have any doubt,I will not respond to any further doubt of yours because i think i have prove to you beyond reasonable doubt about the genuity of this package.

Madam mums ir citas lietas ko darīt birojā, man ir garantija jums par drošību jūsu paketi, lai pārliecinātos, ka jums nav get mums nepareizi vai e jebkuru negatīvu domu par this.I domājat, ka ir īstais laiks, jūs sekojiet norādījumiem, vai jūs varat aizmirst par paketi, mēs atgriezīsimies to Microsoft aģents, kas atnesa uz mūsu biroju. Jūs esat mūsu telefona numuru mūsu mājas lapā, un tas ir mans starptautiskā pases kopija, ja jums vēl ir kādas šaubas, es ne atbildēt uz jebkuru turpmāko šaubās par jums, jo es domāju, ka man ir jāpierāda, lai jūs ārpus pamatotām šaubām par genuity šīs paketes.

es turpināšu saraksti lai zinātu cik tālu viņi ies kā noprrotu viņi jau nezin ko rakstīt sāk atkratīties

ESIET UZMANĪGI JOKOJOT JO NEZINAT AR KO SARAKSTATIES.
PS ITKĀ VIŅA PASES KOPIJA

V

M mazzza 21.05.2013

var redze ka pases kopija ir viltojums jo paskaties ka burti ir uzrakstiti vards un uzvards.
man sitads lohatrons ari ir bijis.

R ri4y 21.05.2013

Varēji uzzvanīt uz to banku google.com atrast un pajautāt vai čeka numurs ir izdods viņu bankā vai nē, man bija līdzīga situācija, ķipa uzradies kāds bankas darbinieks, kam banka esot iedevusi uzdevumu meklēt mirušās personas radiniekus, jo it kā visa ģimene ir gājusi bojā autokatastrofā, atstājot bankas kontā 29 000 000 dollāru, galvenais nekāda īpašuma šiem nebija tikai nauda, šis gribējis, tipa sadarbojoties ar mani pats prasija tikai 100 000 dollāru, lai uzdodos par mantinieku, atsūtījis visus datus, prasijis manus datus, kurā bankā man konts, tad paziņoja ka esot viss sarunāts ar manu banku, ka man uz viņu banku par transākciju jāsamaksā 2900 dollāru, bet neviss uz banku, bet tika iedots kreisais Westen Union konts. Kad šim uzrakstīju, lai viss ātrāk notiktu un viņš dabūtu 1 000 000 dollāru un apmakātu biļeti līdz LV un atpakaļ, lai protams viņa bankai nerastos nekādas aizdomas. 1 000 000 dolāru šim piedāvāju, jo pateicu naudu es neskaitīšu, lai kā arī man lūgtos, var pats no sava konta samaksāt šo naudu, piedāvāju variantu, ka nopērku biļeti viņam uz LV turp un atpakaļ, ka varēs to izņemt lidostā atbraukt uz šejieni pie notāra noformēsim visus papīrus ka naudu viņš dabūs ja netic. Ja būs nepieciešams aizbrauks uz savu valsti veiks pēc tam visas operācijas, lai nauda tiktu saņemta pēc tam vēlreiz atbrauks pakaļ naudai, tad šis pazudis ar galiem)

Sardele 21.05.2013

Cilvēki, cik tieši debīli jūs esat?

K Krishinjsh 21.05.2013

Nekad neesmu sapratis šīs shēmas, tu pārskaiti naudu viņš nesamaksā, tak tev ir reāls cilvēks kam sūtīji un epastu sarakstes, vērsies policijā, viena divas vai tris tādas sūdzības un viņu tak paņems ciet...

N nika1 22.05.2013

:)))) Sardele, piekrītu Tev! Naivumam tāpat kā stulbumam nav robežu.

A aviibrunetiite 11.08.2015

Man tieši tādu pašu vēstuli atsūtīja..