www.sudzibas.lv Facebook Оскорбление трансгендеров

Facebook - Оскорбление трансгендеров

Добрый день! Сейчас увидел одно высказывание в социальной сети "facebook" от вашего
сотрудника https://www.facebook.com/aleksander.5.30?comment_id=y29tbwvuddo0mzkxmdg0mzm0mjq1otqxxzqzotiznjiyoda3odq4mtm%3d
Alexandr Harchenko

в его высказывании было очень много оскорбительных выражений по поводу трансгендеров в спорте.

У вас у всех такое предвзятое отношение к людям? Какое право имеет ваш сотрудник публично унижать людей? Это просто невозмутимо.

06.08.2021

Компания получила уведомление об этой жалобе

H

A Artclan 06.08.2021

Kāds sakars darba devējam ar privātiem izteikumiem sociālajos tīklos?

Good Intentions 06.08.2021

Šis ir labs piemērs, ka cilvēkam nav ko citu darīt. Vienkārši ņuņņa - без обид.

M Mego izmeklētājs 06.08.2021

Man ar nepatīk ka šamie afišē savas intereses , lai tak dara ko grib tik lai nereklamē

L Lana Deina 07.08.2021

A ja nu Maximas vai Rimi darbinieks nokomentēs kaut ko, kā jums šķitīs aizskaroši, vai bildes profilā peldkostīma, vai nedod Dievs no kāda pasākuma, kur tik lietots alkohols nopublicēs? Domaju par tādu rīcību- uzreiz atlūgumu no darba un administratīvo lietu jāierosina. Jūs ko nopietni? Ksenukai ir kaut kādavalsts- tiesiska iestāde, lai vel viņu administrācija sekotu ko katrs darbinieks publicē soc tīklos?

I ilrgjefiho 07.08.2021

deģenerāta vaimanas

K Kristehjoke 07.08.2021

Nopietni?Arpus darba laika vinš var darit ko grib.Kads te sakars ar vina darbadeveju?Vins nav izteicies šadi par klientu apkalpošanas laika veikala...kas par...ne nu vnk nav vardu...Higwayman-Jums viss kartiba?Varbut ir verts versties pie arsta