Facebook - Krāpšana

Persona LINDA TEILĀNE , vietnē facebook, atsaucas uz ievietoto sludinājumu meklē, un piedāvā preci, nākamajā dienā piedāvā pirms pakas nosūtīšanas vēl papildus apģērbu vai rotaļllietas, ko pievienot sūtījumam. Vēlāk, protams sākas daudz dažādu atrunu kāpēc paka.nav nosūtīta un sola nosūtīt. Atrodama arī krāpnieku sadaļa Facebook un AndeleMandele. Sargiet sevi un savus bērnus, un neko no šis personas neiegādājaties.

N Norris 09.06.2023

konta nr uz kuru sūtijāt naudu ir vārds ir - uz policiju un rakstiet iesniegumu un viņu atradīs ātri..

A Agnese Šteinberga 09.06.2023

Paldies, noteikti iesniegšu iesniegumu kaut summa nav liela, jo saprotu , ka šij personai tas ir dzīvesveids.

N Norris 09.06.2023

Nav svarīgi kāda summa ,bet principa jautājums, jo jūs apkrāpa, kā arī ja būs kaut viens iesniegums šī persona pārtrauks darboties, jo pie vienas jau aktīvas lietas/iesnieguma policijā izdarot vēlvienu šādu krāpniecību nepatikšanas būs ļoti lielas.

N Norris 09.06.2023

Ja kas iesniegumu var arī uzrakstīt caur latvija . lv neejot uz policiju..

A Agnese Šteinberga 09.06.2023

Linda Teilāne naudu atgrieza.