Express Pasts - Slikts serviss

Latvijā ir daudz dažādu piegādes servisu, bet ar šo kādas pēdējās 5x novērota nekaunīga piegādes novilcināšana.
Pirmās 4x manīju ka sūtījums no rīta nodots "piegādei" nedaudz vēlāk on-line parādas atzīme ka pasūtītājs mājās nav sastapts un piegādi veiks vēlāk. Precīzāk stausā rakstīts, ka atsāta informatīvā lapa par nesekmīgu piegādi, taču šāda lapa ne reizi nav bijusi un ik reizi mājās ir bijuši cilvēki - piegādes ar 95% ticamību ir simulētas (privātmāja) .

Pēdējā reizē līdzīgs scenārijs, no rīta atzīma par nodošanu piegādei, līdz vakaram nedz piegāde (visu dienu strādāju loga tuvumā) nedz kādu izmaiņu statusā. Garām pabrauca 2 express pasta mašīnas, bez reakcijas. Uzzvanu uz centrāli un man Saka ka nevarēja veikt piegādi, jo nebija uz sūtījuma telefona nummura! Interesanti, kad būtu piegādājuši, ja es pats nezvanītu.
Id.. Tu iestāde. Citi servisi tiešām cītīgi strādā.

11.10.2021