Express Pasts - Slikts serviss

Pasūtījām preci 15.04, kur piegāde ir izmantojot express pasta piegādi, saņēmām ziņu jau 3 maijā, ka nodots kurjeram un piegāde tiks veikta 1. D. D laikā, e-pasta informāciju ka var kavēties 4 darba dienās, viss kārtībā gaidījām, kad arī pēc 4 dienām nebija preces sazinājos ar jūsu kompāniju, kur operatori pateica ka tomēr nedēļu var kavēties, labi viss kārtībā saprotams gaidām, arī nedēļas laikā nav zvanu atkal, kur Saka ka tomēr mēnesi var kavēties jo esot vēl sūtījumi kuri aprīlī bija jānogādā klientiem, labi saprotu darba daudz viss kārtībā, interesējos par to ka vēlamies paši izņemt sūtījumu, aizbraukt pakaļ jo nepieciešama sūtīta lieta un nevaram tik ilgi gaidīt, operatore sacīja ka nosūtīs e-pastu un uzzinās par to kā un kur varam saņemt preci paši, un šeit nu atkal sākas solījumi dienu no dienas, e-pasti arī kā izrādās pie jums netiek lasīti, un kad Sola atzvanīt, protams atzvans nav, vienreiz atzvanīja un tajā brīdī nevarēju atbildēt uz zvanu un ko atkal divas reizes sazinājos ar operatoriem lai palūgtu vai nevar sazināties ar mani atkārtoti, jo tas operators neko nezināja atbildēt, painformēju ka nevarēju runāt uz ko atkal solījumi ka sazināsies tuvākajā laikā, zvanu tā arī nesagaidīju. Es visu varu saprast ka kavējas piegādes dēļ esošās situācijas, bet noteikti nevaru saprast epastu nelasīšanu, komunikāciju kad kompānijas darbinieks interesējas par jautājumiem no klientu puses! Serviss ir vienkārši drausmīgs ja pat neprasot viņu noslogoto kurjeru pakalpojumus, bet pati dodos pakaļ nevaru saņemt savu sūtījumu!

18.05.2021

D