Express Pasts - Slikts serviss

Nevienam neiesaku izmantot Express Pasta pakalpojumus. Ļoti daudz paziņas, tāpat arī es, esam neapmierināti ar piegādi un kurjeru attieksmi. Daudzi neprot komunicēt un runā ar klientiem kā ar "Rajona Džekiem". No rīta tiek saņemta īsziņa par piegādi, kurjera tālrunis nav norādīts, jāzvana un jāmeklē nr pašai. Sazvanot kurjeru, runājot par konkrētu piegādes laiku, kurjers nevar precizēt laiku vai pateikt vismaz stundu ātrāk. Ir bijis tā, ka kurjers atbrauc, iepriekš nebrīdinot. Reizēm šķiet, ka iekšējā kultūra nepastāv un darbinieki netiek izglītoti.

10.11.2020

K Klinta954 11.11.2020

haha, man tas pats.

I Intars Zeinvalds 19.05.2021

Tas eksprespats jaklape ciet, jonepilda savus pienakumus man ved preci jau menesi, pat atceļot preci nevar vini atgriest veikalam lai veikals varetu atgriest naudu apakal