Express Pasts - Slikts servis

Vakar zvanīju nomainīju adresi kur piegādāt, bet viņi nenomainīja kautvaj man pateica ka nomainīja 😅 atnāca izziņā vakar ka šodien saņemšu, pa telefonu arī teica ka saņemšu, zvanīju uz Dhl, aizsūtīja zvanīt uz ekspres pastu, a tie vispār pasaka ka mana paka ir kautkur Jēkabpils noliktavā un viņiem nav ne jausmas kad es viņu saņemšu🙄🙄🙄😂 zvanīju vēlreiz uz Dhl, un lamājos, par nepatiesas informācijas sniegšanu, teica ka centīsies nokārtot, bet kāda iespēja🙄😂 un ekspres pasts vispār labais, pasaka ka kautkur noliktavā un ka nezina kad piegādās, un ka vedīs uz mājām nevis uz pakomātu, kā vakar vienojos ar Dhl🙄😅 es viņiem saku ka strādāju un neesmu mājās, bet viņiem vienalga 🙄😅 kautkāds murgs.

20.03.2021