www.sudzibas.lv Express pasts piegādes ilgums

Express Pasts - piegādes ilgums

Pasūtīju interneta aptiekā preces, vienojāmies par piegādi ar Express pastu. Pirmkārt, sūtījuma nogādāšana no Rīgas uz Salaspili viņiem aizņēma vairāk kā 2 nedēļas, tas jau liecina par šī pasta "operatīvo darbu".Kad piegādāja sūtījumu, es nebiju mājās, man atstāja paziņojumu ar tālruņa numuru, kur jāzvana. Es zvanīju 18 reizes, un tikai 19.mēģinājums bija veiksmīgs. Galu galā sūtījumu nogādāja Salaspils pasta nodaļā un šovakar es to saņēmu.
Kopš 27.decembra, kad veicu pasūtījumu, ir pagājušas 15 dienas. Pa šo laiku preces, ko biju pasūtījusi, man ir beigušās un es biju spiesta noprikt to visu tuvākajā aptiekā, nesagaidot sūtījumu. Tā ka faktiski mans pirkums aktualitāti ir zaudējis un tagad man būs papildus galvassāpes - kā tikt vaļā no šīm jau nevajadzīgajām precēm.
"Paldies" operatīvajam Express pastam, kuru nevar ne tikai sagaidīt, nedz sazvanīt!

G Guntiņš 24.02.2014

"Kad piegādāja sūtījumu, es nebiju mājās".
šis arī visu izsaka. Viena no tām, kura kasās kasīšanās pēc. Ņem vērā, ka uz Juano gadu pasts ir pārkrauts un kurjeru ir tikai tik, cik ir. Reāli nevar viens kurjers dienā izvest 100 sūtījumus, taču ja to ir vēl vairāk, kā jau pirms svētkiem ... padomā pati. Turklāt, ja vēl klients nav mājās, kad viņam piegādi veic! Nu common!