www.sudzibas.lv Express pasts Pazuduša vestule

Express Pasts - Pazuduša vestule

Nosutu vestule uz Bulgariju pa 16 Ls. Pec 1 nedelas saku meklet. Musu pasts neko nezin un izskata sudzibu 1 MEN. laika!!!!! Bulgarian post man raksta ka vispar no latvijas nesanem vestule ar manu numuru. Bet musu pasts tikai suta mani par manu naudu meklet savu vestule uz Bulgariju. NEKAD NEKO NESUTIET AR Latvijas PASTS. LATVIJAS pasts ir krapnirku struktura sanem naudu un nesniedz pakalpojumu.

T

Y YoYo 26.06.2012

Nu nu nu... kā tu zini ka LV pasts vainīgs???
Varbūt tie Bulgāri batonus sprauž.
Esmu izmantojis viņu pakalpojumus, it kā viss notika.
Padomā loģiski, ko tad šī organizācija iegūst, ja APZINĀTI krāpjas un nesūta sūtījumus?!
Protams kļūmes var katram gadīties, bet tāpēc jau nevajag izda®īt tik globālus secinājumus.
Ja gribi ar garantiju un ātri sūti ar DHL, bet 5x dārgāk!

E erzelis 26.06.2012

Kas tad Tev tā par vēstuli par 16 latiem?
Un bija eksprespasts vai vnk Latvijas pasts? Man ar eksprespastu nekad nav biju;sas problēmas, izm, antoju gan darbā, gan privāti.