www.sudzibas.lv Express pasts Pakalpojuma sniegšanas kvalitāte

Express Pasts - Pakalpojuma sniegšanas kvalitāte

Pasūtīju mēbeles gabala piegādi ar Express Pasts (diemžēl, cita varianta nebija). Izrādījās, ka šie piegādā tikai no 10 līdz 15 (pats par sevi saprotams, ka tiem, kas saņem preci, nav jāstrādā, bet gan 5 stundas sedēt un gaidīt kurjeru). OK, sarunājām ar dispečeri dienu, gaidu. Neviens neatbrauca! Pat nepiezvanīja!!! Plkst. 15.15 telefons Express Pasts birojā jau neatbild... Lielisks serviss un attieksme!!!

Z

A Aina 05.11.2010

Pasūtīju preci, ko piegādāja Express Pasts. Kurjers bija nelaipns gan sarunā pa telefonu, gan klātienē, parakstot piegādes dokumentus. Sabojāja noskaņojumu uz visu dienu, ķēms tāds. Man arī nebija precīza nauda ko samaksāt par preci. Viņš noburkšķēja, ka neesot nekāds veikals un atlikums ko izdot viņam nav. Tad es teicu, lai patur to sev (2Ls). Viņš, pat nepasakot paldies, to paņēma un aizgāja.