www.sudzibas.lv Express pasts Nepilda līgumu nosacījumus

Express Pasts - Nepilda līgumu nosacījumus

Labdien!! Saskaros ar Expresspasts uzņēmumu, kurš nepilda līguma saistības. Par piegādi cena uzlikta nemaza 10.99EUR, bet par pasūtījumā saņemšanu noteikta laikā var aizmirst kā tās noteikts līguma . Līguma noteikts kā pasūtījums tiks piegādāts piecu darba dienu laikā, sagaidot piekto dienu pasūtījumu vieta saņēmu paziņojumu kā plkst 11.45 ir bijis kurjers, bet es nebiju mājās, pirms netika saņemts neviens zvans no kurjera kā viņš ir klāt . Piezvanīju uz telefona numuru, kurš bija noradīts paziņojuma, kā iespēja sazināties ar expresspasts pārstāvi, saņēmu atbildi ja JUMS VAJAG BRAUCIET PAKAĻ, jā nē, tad gaidiet rītā, bet cikos nav nojausmas. pienāca rītdiena saņemts zvans - atvainojiet šodien mēs aizmirsām iedot kurjeram Jūsu pasūtījumu. Rodas jautājums par ko es samaksāju 10.99 EUR. Noteikti šoreiz neklusēšu un griezīšos tiesā ar prasību par zaudējuma atlīdzību. Jā ir vēl kam gadījusies šāda problēma ierosinu apvienoties.

N