www.sudzibas.lv Express pasts Necilvēcīga attieksme

Express Pasts - Necilvēcīga attieksme

Nekad mūžā vairāk neizmantošu šos pakalpojumus, jo šis ir muļķīgi. Pasūtījām sadzīves tehniku 220.lv ar piegādi uz mājām. Jau divas reizes express pasts it kā esot ieradies, bet preces tā arī nesaņemam. Viņi nevar ne piezvanīt pirms tam, ne mēs varam iegūt kādu informāciju par to, cikos viņi grasās ierasties un kur viss pazudis, nekā. Otro reizi piegādāja it kā sestdienā, bet, kad mēģinājām zvanīt uz norādīto info tālruni, sestdienā neviens nestrādā! Tātad burtiski katru dienu, kad atnāk leģendārā "šodien piegādās pasūtījumu" īsziņu, ir jāsēž mājās no rīta līdz vakaram, lai tikai noķertu tos kurjerus, kas "ierodas" mistiskos laikos, vienalga, ka cilvēkiem darba dienās plkst 12 būtu jāstrādā. Un kāpēc nekur nevar atrast konkrētu kurjera numuru? Muļķu kantoris.

30.01.2021

C