www.sudzibas.lv Express pasts Nav darba kvalitātes

Express Pasts - Nav darba kvalitātes

Express pasts strādā dīvaini cilvēki pēc dīvainas (realitātei attālinātas) sistēmas. Darba dienas beigās saņemu kastītē pavēsti ar tekstu "no sērijas" - "esam pie JUms bijuši ar sūtījumu, bet Jūs nebija mājās, tāpēc aizbraucām tālāk un Jums mūs tagad jāsazvana, citādi sūtījums pēc 10 dienām "izkūpēs"" - tas tā, ironizējot lapeles informāciju.Nesaprotu - viņiem darīt nav ko - kā tikai darba dienas vidū apbraukāt cilvēkus, kas dienas vidū loģiski ir darbā - ?Labi. Zvanu - 1., 2. , 3., 4., reizi utt. līdz pazvanu no cita numkura, un pēc 20 uzstājīgiem zvaniem uz viņu numuriem sazvanu Rīgas nodaļu (mobilo telefonu - kur pēc 4 nepārtrauktu zvanu sērijas, man beidzot atbild). Atbild pēc balss garlaikota dispičere, kas dzirdami košļāja vai ēda kaut ko :D ... nē, muti "izēst" pirms atbildēšanas jau nevar :D Viņa man iedeva kurjera numuru. Tas otrā galā arī izklausījās pēc nopīpējušās "maloļetkas". Sarunājām ka atvedīs uz darbu - nu it kā super. Bet no rīta solīja būt vienos, gadīju - nav. Atkal zvanu - "būšu četros". Tā man nācās nosēdēt darbā virstundas līdz 19:00, jo redz, jāgaida mistiskais kurjers - kurā mistiskajā laikā ieradīsies.Ja jūs tur lasāt šo sūdzību, tad teikšu tā - veči tā nevar. Svadāk es un citi - brīdinās par jums sūtītājiem, lai ar jums nesaistās. Tā nav laba taktika kā uzturēt savu biznesu.

M missleo 06.01.2015

Man viss tads pats tagad... vakar zvanīju, sarunāju ka šodien būs kurjers, gaidu no rīta un neka... un sazvanīt nevienu nevaru. Forši.

J Jurciks16 16.12.2016

Man 14.12.16 atsutija paku, ja iemeta lapu pastkaste, es 15.12.16 no rita, 8:30 pazvaniju pa pirmo noradito numuru un uzreiz vinus sazvaniju, 16.12.16 ap 9:00 man atveda paku, ka jau solija!!! Viss kartiba!!!