www.sudzibas.lv Express pasts Mākslīgi kavē piegādes

Express Pasts - Mākslīgi kavē piegādes

Gaidīju sūtījumu no vācijas. Vācijā tika izsūtīts ar dhl, bet pie mums piegādā nožēlojamais expresspasts. Cerot uz ātrāku piegādi pasta sūtījuma cena vairāk kā 2x dārgāka par prastu pasta sūtījumu. 1. Sūtījums ceļoja uz rīgu vismaz tik pat ilgi kā caur parasto pastu. Jau sāku interesēties pie vācu kolēģiem, kas ar to noticis un kur pazudis.2. No rīta ap 8 saņemu pasta kastītē kartiņu ar tās pašas dienas datumu, ka neesmu bijis mājās, tāpēc sūtījums nav piegādāts. Manas dzīvokļa durvis ir tieši blakus pastkastītei. Protams, es un visa mana ģimene visu rītu bijām mājās. 3. Tajā pašā rītā ap 9 zvanu uz norādītajiem telefoniem, lai pateiktu, ka neesmu priecīgs par šādu muļķošanos. Man atbild, ka pats esot vainīgs. Viņu kurjers esot bijis iepriekšējā dienā, ieraudzījis slēgtu kāpņu telpu un aizbraucis prom. Kartiņu iemetusi parastā pastniece. Prasu - ko tālāk? Atbild - kurjers varot nākamajā dienā no 11 - 16. Šodien vairs nevarot, jo visi kurjeri jau esot kaut kur aizbraukuši. Prasu vai nevar aizbraukt pats pakaļ? Atbild - jā, kaut kur pie lidostas esot viņu kantora vienīgais midzenis. Saku, ka laiks no 11 - 16 nav tas labākais ko var vēlēties. Atbild, ka tad esot problēma. Sūtījumus turot tikai 10 dienas. 4. Beigās vienojāmies, ka viņi sūtījumu pārsūtīs uz parasto pastu, kurš man atsūtīs parasto uzaicinājumu un es varēšu normāli sev izdevīgā laikā aiziet tam pakaļ. Te tā visa situācija uzrakstās pāris rindiņās, bet ja jūs kaut ko steidzīgu gaidāt, par ātrāku piegādi maksājot papildus naudu, tad sapratīsiet, ka katra lieka kavēšanās ir ļoti nepatīkama. Eksprespasta sistēmu nevar nosaukt savādāk kā par stulbu. Gandrīz visām dzīvojamām mājām ir slēdzamas tepju telpas. Uz paciņas kopā ar manu adresi bija norādīts arī telefons. Man pat nepazvanīja. Bet pat ja pazvanītu tad laikā no 11 - 16 es noteikti nebūtu mājās, tāpat kā absolūti lielākā daļa ļaužu. Tātad viņi dēļ savas neizderības notur jūsu steidzamo mantu vismaz 3 dienas. 1. Diena - kurjers pat nebraucot pie jums var atzīmēt, ka netika slēdzamajā kāpņu telpā. Labi kurjeram - daudz brīva laika.2. Diena - parastā pastniece atnes paziņojumu un jūs uzzināt, ka tajā dienā neko nesaņemsiet, jo tad, kad pastniece metīs pastkastīte to lapiņu visi kurjeri būs jau prom.3. Diena - ja varat izbrīvēt nākamo dienu un no 11 - 16 būt savā adresē tad... Kas to lai zina, kas tad... Bet manā gadījumā jāgaida uzaicinājums no parastā pasta.4. Diena - ja pasts paspēj sagatavot uzaicinājumu tad to saņemat un varat saņemt savu lietu. Tik ātri viss notiek, ja pa starpu vēl negadās brīvdiena.Nekad vairs neizmantošu expresspastu!!!

P

A Amerikanis333 20.06.2017

Jus gudrie runataji spejat izbesit jebkuru.Jums liekas ka kurjers ved pacinju Jums vienigajam? Laikam bus Jus jaapgaismo,ka kurjeram diena ir ka minimums 40 adreses ar tadiem pasiem gudrisiem kas puse nejedz noradit savu telefona nummuru un veel otra puse kas norada dzivesvietas adresi kaut gan labi apzinas ka taja laika atradisies darba vieta! Ja no savas puses visu izdarisiet pareizi tad arii no kurjera puses bus pa visam cita atieksme!