www.sudzibas.lv Express pasts Briesmīgs serviss, rodas aizdomas par krāpšanu

Express Pasts - Briesmīgs serviss, rodas aizdomas par krāpšanu

Pasūtīju preci no Amerikas. Diez vai Nhl veikals zināja, ka tā preci Eiropa piegādās caur expresspasts.lv, tāpēc iepirkšanās pieredze sabojāsies 100%.
Atradu sistēmā info, ka paciņa bija expresspasta ziemeļu ielas ofisā sestdienas rītā. Šodien ir jau ceturtdiena, un tā paciņa joprojām ir tur. Katru dienu zvanu un lūdzu operatoriem to beidzot atsūtīt - nekā: Natālija, Jekaterina un vēl kāds vīrietis, griežos pie jums - jūsu atbilstība ieņemamai darba vietai - 0, jo atbildēt uz zvaniem var arī bots, bet risināt problēmas nevienam no jums, arī botam, nepadodas.
Mūsu pastam laikam skauž, ka omniva un Dpd pelna daudz naudas, nolēma arī nopelnīt, bet tā arī neiemācījās ātri un kvalitatīvi strādāt.
Briesmīga apkalpošana/briesmīgs serviss. Ceru, ka tiem beidzot kāds aizliegs pelnīt naudu uz cilvēku nerviem!

Ja jums, potenciālie klienti un preču tirgotāji ir iespēja izvēlēties starpnieku sūtījumu piegādāšanai, tad dieva dēļ, nestrādājiet ar šiem krāpniekiem! Saudzējiet savus un jūsu klientu naudu, nervus un laiku!

20.04.2023

D

Diez vai Nhl veikals zināja - nu jā, diezvai National Hpckey League zināja... Viņi nodarbojās ar hokkeju...

G Gonzo23 20.04.2023

nevienam nekas neskauž tici man