Euro Doner Kebabs Olaine - Slikts serviss

Sveiki. Vēlējos jums pateikt, lai skatāties kādus darbiniekus pieņemat darbā, vai ja jūsu darbinieki nav īpaši apdāvināti tad vismaz cenas dažādojat, lai viņi saprot ko es pasūtu. Šodien pasūtīju kebab box, skaidri un gaiši teicu man lūdzu kebab box. Atnākot pēc sava pasūtījuma saņēmu kebabu lavašā, kas nebija mans pasūtījums, jo vēlējos kaut ko pavisam citu. Un ja viņi nedzird ko es pasūtu, tad lai mūziku nogriež klusāk, tad varbūt sadzirdēs. Nepietiek ar to ka šodien vel gaidīju, jo pie kases neviena nebija un pat nedzirdēja ka zvanu zvaniņu pēc 5. Min ienāca pa klientu ieeju. Paldies, bet stipri padomāšu lai vēlreiz pie jums kaut ko iegādātos, jo kad pateicu ka šis nav mans pasūtījums man nemaz pārdevējs nenāca pretī, lai kaut kā izlabotu šo situāciju. Esmu ļoti vīlusies darbiniekos.

Life_is_life 27.08.2019

Kababs bija garsigs?