Euro Doner Kebab - Krāpšana

Ļoti slikti gatavots Kebabs (22. Novembrī) - darbiniece teica būs Kebabs ar liellopu gaļu, bet gaļas vietā bija kaut kādas ādas - āda nav gaļa. Šodien 25. Novembrī ļoti slikti pagatavoti frī kartupeļi bija, neiesaku nevienam griezties tajā ēstuvē. Ēdiena kvalitāte atbilst cūku barībai.

Очень плохо приготовленный Кебаб (22 ноября) - сказали, что будет Кебаб с говядиной, но вместо мяса была какая-то шкура - шкура не мясо. Сегодня, 25 ноября, был очень плохо приготовленный картофель фри, никому не рекомендую идти в этот кафеюшник. Качество еды соответствует корму в свинофермы.

K

Z zhuupa 25.11.2020

Vēl angliski un vāciski aizmirsi uzrakstīt.

D Danija 19.02.2021
Saindēšanās

Šodien, 19.02.2020 pēc 17:00 iegādājos 2 lielos kebabus. Jau pēc 2h sākās problemas ar vēderu (lai neidziļinātos detaļās). Pie tam visiem ēdājiem! Kaut kas bija sabojājies, visticamāk mērce. KĀ TĀ VAR STRĀDĀT! NEIESAKU!