www.sudzibas.lv esspreso riga pilnīgākais mēsls!

esspreso riga - pilnīgākais mēsls!

sii vieta ir pilnigakais mesls,biju tur 1 reizi un ari pedejos,pie rekina bija pierekinati klaat 2 alus kausi,kaut ari izdzerts bija tikai 1! edienaa ledus gabali,piena kokteilis bez garsas,viesmile galigi pohaina,melnmataina,barmenis bara dzer,smird pec alko,kada jega stradat ja tada uzvediba,pretigi....atstajam ar masu 25ls pilnigi ne par ko!

A anna2 10.08.2012

PIEKRITU.Visparastakais majas ediens, nekas īpašs... Es domāju nav vērts iet uz iestādi kur pretī saņem briesmīgu attieksmi un izdzerot kafiju tev neiedod čeku, bet viesmīle naudu iebāž kabatā.Nav smuki.

Z zālīte 10.08.2012

bijām 5dienas vakarā, murgs pēdējais, cenas labi..vecrīgā visur nav lēti, bet kvalitāte šausmas, gan ēdienam, dzērienam...kāju tur vairs nesperšu.

Z zaptesburka 10.08.2012

Mmm... pag, anna2 gan uzrakstīja šo sūdzību, gan tai piekrita pēc tam? Vai tas tikai man šķiet dīvaini?

Ausainītis 13.08.2012

Viņai ir personības dalīšanās.