esspreso riga - !

super,brīnos kad atradu majaslapu,ēdien u pasniedza ar ledus gabaliem,mohito var teikt bez alkohola,bērnu krēsliņa nav,rēķinā neatdod 3ls..... murgs! latviešu valodu vispar šajā iestadē nesaprot!ja man būtu tāda iespēja,visur izliktu sludinājumus kad šī iestāde pilnīgas briesmas..... Par alu neizteikšos,red zēju kā bārmenis ielej alus atliekas un pievienos klāt jaunu pretiigi metas... turklat viesmiles ar pirkstiem eda fri no klientu skivja...tas ir normali? Saja iestadee ir jadoma par viesmilem un kvalitaati!

V

M mamma456 11.10.2012

kafija kaa udens, balzama 40g vietaa ielej 20! nevienam cilvekam neiesaku apmeklet so iestadi, ediens ir tik briesmigs... ka sausmas!

M mamma456 11.10.2012

reekins bija 10ls, bet viss rekins tika rakstiiits uz baltas lapas ar roku! jau parupejos par to lai VID saja iestade iegriezas.