www.sudzibas.lv Ergo Veselības apdrošināšana

Ergo - Veselības apdrošināšana

Veselības apdrošināšanu nav jēgas pirkt! Ar karti, kurai ir ļoti plašs segums, tik un tā prasa papildus dokumentus kā laboratorijas cenrādis. Par sīkām summām, bet tik piekasīgi, ka pilnīgi nav jēgas laiku tērēt, pretī attieksme iemesli kādēļ neatlīdzināt. Kapeiku p"€&!. Ierēdņi vārda sliktākajā nozīmē. Negribas vispār neko iesniegt zini, ka nekas nenotiek gludi, ka tikai laiku tērēt, lasīt lēmumus par atteikumu. Jūtos neērti, ka veicu maksas pakalpojumus.

31.05.2023

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 02.06.2023

Labdien!

Saprotam Jūsu satraukumu un atvainojamies, ja apdrošināšanas atlīdzības pieteikšana ir izrādījusies sarežģītāka, nekā plānots. Ņemot vērā, ka veselības apdrošināšanas polises mēdz būt dažādas, katru gadījumu izskatām individuāli un, ja nepieciešams, lūdzam papildinformāciju, lai izvērtētu, vai gadījums atbilst apdrošināšanas nosacījumiem. Papildinformācija mums kā apdrošinātājam ir svarīga lēmuma pieņemšanā.
Ja, piesakot atlīdzību, rodas kādi jautājumi vai neskaidrības, aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 1887.

Jūsu ERGO

D Dom2 31.05.2023

Опять эти мошенники. Втюхивают дешевые ОСТА полюсы , потом подают на своих клиентов в суд по регрессу. Гнилая конторка , походу скоро накроются , видимо баблишко заканчивается.

F Flyflyfly 28.08.2023

Pilnīgi piekritu šai suzdzibai! Arī iegādājos privātpersonu apdrošināšanu polisi, un uz katru čeku no ārstiem, ar pie liktajiem klāt papildus nosūtījumiem un izrakstiem, noformējot visu, ka tiem vajag Ergo speciālistiem jau ir atbilde-atteikts, un milzīga kaudze šķēršļu lai atteikt atlizibā. Maldināšana!