www.sudzibas.lv Ergo KASKO apdrošināšana

AtrisinātaERGO - KASKO apdrošināšana

Trīs gadus godīgi maksāju par KASKO apdrošināšanu.

Notika nelaimes gadījums, nositu bamperu, kapotu, lukturi, durvi,

Mašīna ir VW 2012 gada.
Gribēju saņemt naudu atlīdzību, jo baidos remontēt mašīnu "sadarbības" servisos ar ķīniešu kartona detaļām. Atlīdzības tāmi aprēķināja tik mazu, ka vai nu tas cilvēks ir pilnīgi nekompetents, vai nu akls.

Laipni lūdzam ERGO KASKO

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Витаутас Норвилас 31.07.2017

Sazinos ar ERGO pārstāvi un atrisināju problēmu.

Komentāri (2)

TasEsLV 28.07.2017

Laipni lūdzam Latvijas valstī kur ir noteikts KA -
Ja klients izvēlas saņemt atlīdzību naudas līdzekļu formā tad naudas summa tiek izmaksāta 30% apmērā no aprēķinātās remontu tāmes.
Un šeit tiek pielikts klāt arī nodoklis kurš Latvijā uz 2017.07.28. plkst 13:04 bija 21% un kopā ieturēts tiek 51% no aprēķinātās tāmes.

Tu saņem 49% no remonta vērtībās, BET
Tev ir tiesības griezties jebkurā auto servisā, labot mašīnu ne pa ķīniešu detaļām un piestādīt rēķinu ERGO - Ergo rēķinu segs neizmaksātās tāmes vērtībā ,jeb tos 51% kas palika pāri - pārējo maksā tu pats.

E ERGO Latvia 31.07.2017

ERGO rūpīgi izskata jebkuru apdrošināšanas gadījumu un atlīdzību pieteikumu. Mums ir svarīgs katra klienta viedoklis, tāpēc aicinām sazināties ar ERGO, lai mūsu speciālisti var sniegt Jums visu nepieciešamo informāciju par konkrētās atlīdzības aprēķinu. Ar ERGO Klientu apkalpošanas centru var sazināties pa bezmaksas tālruni 80004500, mājaslapā http://www.ergo.lv/lv/ vai nosūtot e-pastu uz [slēpt]@ergo.lv.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes