www.sudzibas.lv Ergo Termiņu neievērošana

ERGO - Termiņu neievērošana

Esmu stipri vīlies apdrošināšanas sabiedrībā ERGO Latvija. Pirms vairākiem gadiem, kad sāku tur apdrošināt savu un firmas autiņus likās OK , bet tagad pilnīga katastrofa. Jau pirms 2,5 mēnešiem tika sasista mūsu firmas automašīna, taču maksāt neviens netaisās, lai arī visi dokumenti iesniegti. Visu laiku sola, ka būs, taču nekā. Pēkšņi noskaidrojas ka vajag vēl kaut ko-nezin ko. Vēstules, lai paziņotu ko tad vēl jāiesniedz neviens neizsūta, arī piezvanīt ERGO darbiniekiem ir par grūtu... Izmaksu nodaļas vadītāju Agnesi Brašmani vispār nav iespējams ne sazvanīt, ne satikt. Uz lūgumiem atzvanīt netiek reaģēts. Kad klientiem ir jāsamaksā atlīdzība ERGO attieksme ir vienkārši zem katras kritikas!

NEAPDROŠINIETIES PIE ERGO !!!

ERGO - Tie ir vienkārši krāpnieki!!!

Komentāri (8)

D drošeklis 19.02.2008

Ergo tiek tiešām īr stipri nolaidies. It īpāsi izmaksu ziņā. Ir bijusi saskarsme - pēdējie nelieši.

J Jānītis 20.02.2008

Tas pilnibā normāli, kad jaiekasē nauda, tad taisa teroru, bet kad jaizmaksā tad ignorē

K kaiminš 19.05.2008

tā ir aizdomīga firma tur strādāja tāda Rita Staģe -spicajā galā dēls bija baigais dropmanis, pati dauzija ma;s;inas kā riekstus

L Līga 19.02.2009

Tieši tā-mūsu firmai arī bija problēmas, BET palīdzēja tas, ka iesaistījās mūsu brokeris un uzreiz sākās lietas atrisināšana.Tas bija pāris gadus atpakaļ.

L Lelle 21.04.2010

Ar ERGO ir vājprāts.. Katastrofāla ttieksme pret klientu. Pat tad, kad lieta ir objektīvi pamatota, nauda netiek izmaksāta, paļaujas uz to, ka cilvēki netiesāsies. Manā gadījumā tiesāšos gan, jo ERGO klaji ņirgājas par cilvēkiem. Līmenis ļoti nokrities. Nu jau varētu teikt, ka zemajā apdrošināšanas firmu galā atrodas. Skumji, ka tā.

V Valentīna 26.09.2010

www.apartneri.lv - šie ir mani brokeri. Viņi man izstāsta visu ko maksā apdrošināšana un ko nemaksā un palīdz arī, kad gadās ķibele.

A Ainars 21.03.2011

ERGO ne tikai pret klientiem pēdējā laikā attiecas necienīgi, bet arī pret saviem darbiniekiem, cik man ir informācija. Attieksme ir = "0". Necieņa un ignorēšana arī no direktores puses, kura atbild par izmaksu lietām. Kompetence - nekāda ! Ko tad var gribēt vairāk??! NEVIENAM NEIESAKU DROŠINĀTIES TUR!

K Kristīne 29.08.2020

Termiņus neievēro, sola atbildēt neatbild. Skumji , kad Ergo nepilda savus solijumus laicīgi, ļoti ļoti slikts klientu apkalpošanas Serviss.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes