www.sudzibas.lv Ergo Šo apdrošināšanas firmu labāk neapmeklējiet!

ERGO - Šo apdrošināšanas firmu labāk neapmeklējiet!

Mašīna cieta ceļu satiksmes negadījumā februāra vidū. Ir KASKO apdrošināšana. Nu jau pagāja mēnesis, bet līdz šim brīdim ERGO ar autoservisu nevar saskaņot izdevumu tāmi. Bet auto ir ļoti nepieciešams darba pienākumu veikšanai. Autoserviss uzreiz brīdināja, ka ar šo firmu labāk nesieties, rodas tikai vienas problēmas. Cilvēki, esiet uzmanīgi un neejiet apdrošināties uz ERGO!!!

I

Komentāri (5)

R Rihards 06.05.2008

1. autoservisiem ir sava tāme apdrošinātājiem, kura neatbilst nevienām detaļu cenām Latvijā, labāk nomainīt autoservisu;
2.palasot līgumu ERGO izmaksā atlīdzību 30 dienu laikā no lēmuma pieņemšanas brīža, tā kā vēl mēnesi var pielemt lēmumu;
3.lai nākotnē nerastos tādas problēmas ERGO piedāvā pie KASKO iegādāties iazvietošanu, kas nozīmē ka var aizvietot auto kamēr tas ir autoservisā (paņemt no īres), kuru atlīdzina ERGO.

Ar cieņu Jūsu ERGO!

S Sandra 06.05.2008

Piekrītu Rihardam!
Ne jau ERGO ir vaina, bet gan autoservisos- es ar gaidīju vairāk kā mēnesi, kamēr jau tiešām sāku pati zvanīt uz sevisu un LAMĀTIES!!! Un viss notika nepinas nedēļas laikā- ERGO malači!

G Gatis 17.07.2008

Nu ERGO te uztaisījis par sevi baigi pozitīvās atsauksmes. Īstenībā pilnīgi kretīnisks kantoris. ERGO noteikuos gan nekur nav rakstīts, ka tāme jāsaskaņo mēnesi ... Tāmes saskaņošanu nevar salīdzīnāt ar lēmumu par apdrošināšnas atlīdzību. Turklāt lēmums pēc noteikumiem ir jāpieņam 14 !!! dienu laikā. ERGO arī aizmirsa pieminēt, ka par viņu piedāvāto " automašīnas aizvietošanu " ir jāpiemaksā krietna summiņa un tā ir aprobežota ar maksimāli 10 dienām gadā... tātad var mēnešiem nesaskaņot tāmi, bet aizvietošanu maksāt kā noteikuši... Galīgi garām šis kantoris!

G Gita 24.02.2009

Man arī ir slikta pieredze ar šo apdrošināšanas firmu. Mums bija arī kasko. Mums mūsu kāzu dienā uzstūmās virsū viens viesi par cik mums bija kasko nesaucām policiju jovaina nebija tik liela un zinājām ka BTA līdz 2000 nav vajdzīga policija domājām ka tā ir arī ERGO. Un mums bija tuvu tas laiks, ka beidzās apdrošināšana. Aizgājām iesniedzām un uzrakstījām iesniegumu par negadījumu un mums atnāca atteikums 3 dienas pēc polises beigšanās datuma. Un mums pamatoja ka neesot izsaukta policija viņi mums atsaka segt remontu. Un tā nonācām pie secinājuma priekškam ir vajadzīga kasko.

P Pasažieris 24.02.2009

Man draugs apdrošināja auto pie Ergo, bet aizgāja [liekas, pie Parex :) - nez kur ies tagad], jo pēc "no claims" gada viņam pacēla prēmiju par ~35%, pamatojot to ar servisa sadārdzināšanos.
Liekas, ka būs kā daudzas kompānijas - pirmos gadus sāk ar labiem noteikumiem un attieksmi, lai iegūtu klientūru, un pēc tam sāk celt prēmijas un žņaugties ar izmaksām.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes