www.sudzibas.lv Ergo Slikts serviss, pavirša attieksme pret klientu, neuzticama kompānija

Ergo - Slikts serviss, pavirša attieksme pret klientu, neuzticama kompānija

Dzīvokļa apdrošināšana - notika apdrošināšanas gadījums, pirmdienas rītā applūda daļa dzīvokļa, iespējams vēl būs slēptie bojājumi gan man, gan kaimiņiem. Tajā pašā rītā sazinoties ar ergo, piesakot negadījumu, tika atsūtīts links ar testa veida jautājumiem, par notikušo. Ļoti nepilnīgs, paviršs un nav saprotams, kāpēc tas vispār vajadzīgs. Turklāt tiek tur tiek prasīts pievienot zemesgrāmatas kopijas, inventarizācijas lietas kopijas utt (vai kādam vispār telefonā glabājas zemesgrāmatas vai inventarizācijās lietas kopijas telefonā un ja jā, tad kāpēc jūs tādas lietas glabājiet telefonā?) . Trešajā dienā pēc notikušā zvana Ergo darbiniece un Saka, ka viņu eksperti vēlētos apskatīt bojājumus uz ko atbildu - beidzot, lieliski! Prieki izrādījās īsi, jo eksperts var ierasties tikai laikā no 09: 00 - 17: 00 tieši tad, kad es strādāju un nevaru būt uz vietas. Uz jautājumu vai pirms 08: 00 vai pēc 17: 00 eksperts var ierasties, saņemu kategorisku nē, jo viņiem darba laiks esot no 08: 00-17: 00. Šodien ir 4diena, virtuvē samirkušais lamināts jau ir izveidojis tādu kā kalnu, ūdens joprojām ir zem tā un iespējams, ka drīz būs arī pie kaimiņiem. No ergo ne ziņas ne miņas. Palasot šeit publicētās ziņas par ergo, saprotu, ka šai kompānijai vieta ir blakus krievu karakuģim! Nožēlojami!

15.12.2022

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 19.12.2022

Labdien! Ņemot vērā, ka nekustamā īpašuma (NĪ) apdrošināšanas atlīdzība var tikt izmaksāta tikai NĪ īpašniekam, mums ir svarīgi pārliecināties par īpašuma piederību. Tādēļ, piesakot atlīdzību, ir nepieciešams iesniegt dokumentus, kas to apliecina. Savukārt īpašuma apskati ir iespējams pieteikt arī ārpus minētā darba laika, par to vienojoties individuāli. Atvainojamies, ja Jums ir sniegta cita informācija.
Ja rodas kādi jautājumi vai neskaidrības saistībā ar atlīdzībām, to pieteikšanu un izskatīšanas procesu, laipni aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu [email protected].

Jauku dienu vēlot,
Jūsu ERGO

Oļegs Zatlers 15.12.2022

Es tā īsti nesaprotu, tad sūdzība ir par to, ka nevari atrādīt savu dzīvokli Ergo darba laikā?