www.sudzibas.lv Ergo Slikts serviss

ERGO - Slikts serviss

Labdien!
Nācies saskārties ar ergo kompāniju, mana mašīnā ir ieskrējusi cita mašīna, ir sarakstīts saskaņotais paziņojums, tāme no servisa. Pēc ~ nedēļas, zvana no Ergo un lūdz atbraukt mašīnu atrādīt viņu meistaram. Labi, aizbraucu, visi smaida, līdz aizejam līdz manai mašīnai, un meistars paziņo ka iekšējais bojājums ta kā laikam ir jau bijis pirms tam (mašīna tiešām bij pirkta ar viegli uzsistu aizmuguri no apdr. Un loģiski perfekti sataisīta, pirms ar viņu kāds vispār brauca) , tad vēl viens jautājums mani iedzina šokā, man prasa vai negadījums noticis pec apdr. Polises pirkšanas??? Kā tas var būt??? Vai es varu braukt bez Tās?!!! Vai mani mēģināja apvainot krāpšanā???!!! Tad teica, ka man atnāks paziņojums 30 dienu laikā. Kas tur būs, nezinu..., bet iespaids ir palicis tāds - sejā tev smaida, bet kad lieta aiziet līdz zaudējumu apmaksai, tad taisa no tevis kaut kādu noziedznieku!

R

Komentāri (2)

iDmore 22.04.2016

Ar apdrošinātājiem ir viss vienkārši, jātraucē ir katras 6 stundas, jo savādāk tur nekas nenotiek.. Vismaz pēc pieredzes..
Tāpat, ja nekļūdos, tad pērkot DubultoOcta tā reāli nedarbojas, jo vietas kur atrādīt auto nav..
Pa lielam, kopš pēdējās reizes ar viņiem, eju tikai un vienīgi viņiem ar riņķi, jo nav jēgas maksāt tur, kur nav tas, kas tiek solīts..

K knopkens1 23.04.2016

Примерно такие же дебильные отношения были у меня с ERGO.
Под ипотечный кредит банком был навязан данный страховщик с накопительным страхованием как дополнительное обеспечение по кредиту. Банковский работник на консультации говорил, что все взносы в страховку будут в конце выплачены. Кредит был выплачен досрочно.
Каково же было удивление после того, как 4 раза за месяц был у них в офисах и просил закрыть страховку, т.к. кредита уже не было. Тянули-тянули резину (несколько раз подавал зявку на закрытие в mansergo сайте - 0 реакции, 1 раз звонил на их справочный телефон - обещали, но так и не сделали), наконец с 5-го посещения офиса, по одному звонку "на верх" закрыли.
"Бонусом" была потеря 1/5 от всех заплаченных сумм, с ответом: за досрочное закрытие, за обслуживание "страховки" и т.к. страховка была "приделана" к биржевому EFT индексу по нефти, а цены нефти падали, то и общая сумма страховки "съедалась". На просьбу сделать официальную выписку "прихода-расходов" прислали на e-mail сплошным текстом просто суммы-выписки, а не, например, pdf "по форме" хотя бы без печатей.
Виноват сам, не все проверил (но за всем и не уследить), но другим расскажу, чтобы очень внимательно относились к стаховщикам. И по возможности брать домой договора и читати и еще раз читать их пока все и доконца не будет понятно. Если что-то не ясно звонить-идти в офис - "бомбить" и узнавать все что надо. Лучше так их "запарить" чем потом горевать о потерянном.
Возможно, "прошел бы мимо" и не рассказал о своей проблеме, но из-за персонала в "корпоративной" большой фирме это не простительно.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes