www.sudzibas.lv Ergo Neperciet Octu pie ergo

Ergo Octa - Neperciet Octu pie ergo

Nepērciet pie ERGO apdrošināšanu. Tur strādā nervu bojātāji un meli. Nopirku pie ERGO OCTA polisi un vienu dienu mani apturēja valsts policija un paziņoja ka jau ir beigusies apdrošināšana, bet es nevienu atgādinājuma SMS nebiju saņēmis, protams uzlika sodu, zvanīju uz ERGO un viņi teica ka esot izsūtījuši SMS, bet operators neesot man atsūtījis, tad sazinājos ar operatoru lai noskaidrotu iemeslu kādēļ neesmu saņēmis tos SMS. Operators teica lai noskaidroju kad tika izsūtītas SMS, es atkal sazinājos ar ERGO un viņi teica pāris dienu laika atsutis info, pēc divām nedēļām atkal zvanu uz ERGO , jo neesmu neko saņēmis un nu jau ERGO paziņo ka nekādu atbildību nenes par atgādinājuma SMS un ka tomēr neesot izsūtījuši...

K

A aicis24 24.01.2017

Tu esi neapmierinaats ar Ergo tapec,ka tev nepabridinaja par beigusos OCTU,tad registrejies CSDD.LV un tur tev atnaks uz e-mailu zina,kad driz beigsies octa vai ari skate.

G Gunars122 24.01.2017

Man tieši tāda pati situācija ,braucu uz Kalnciemu 23.01 un apturēja policija un teica ka beigusies OCTA 20.01.2017 un ka jāmaksā sods 95€ apmērā ,mani nepabridinaja ar SMS par OCTA beigām ,zvanīju uz Ergo teica ka man pašam jāseko līdzi mašīnai ,ka pats vainīgs kaut arī viņiem jāpaziņo , un to ka viņi atvainojas ka ne atsūtīja SMS

K Kolumbs 01.10.2023

Četrus gadus pirku OCTU pie ERGo, taču šodien saņēmu sodu no fotoradara 700eur apmērā, jo nav octas. Visus iepriekšējos gadus man sūtija gan epastus, gan sms...šoreiz sistēmas kļūda vai neielika sarakstā. Lieki teikt ka vairs nekad tur nepirkšu apdrošināšanu.

Skaidrs ka pats vainīgs, bet tam ir domāts klientu serviss, kas rūpējas par klientiem un tādēļ es tur tērēju savu naudu. Ļoti skumji!