www.sudzibas.lv Ergo обман путем замалчивания

ERGO - обман путем замалчивания

Застраховали машину OCTA, машину продали, решили вернуть оставшуюся страховку, позвонили в филиал AlFA. Там нам сказали что переведут на счет оставшиеся деньги с момента продажи машины, за минусом 5%. Но на самом деле вернули только деньги с момента, когда я пришёл в филиал. Страховка уже не работала, услуг они уже не оказывали, а деньги за это время забрали. И главное при разговоре не предупредили, что надо быстрее бежать к ним.

B

Komentāri (1)

E ERGO Latvija 13.06.2013

Cienījamais ERGO klient,

Apdrošināšanas sabiedrība ERGO darbojas saskaņā ar Latvijā noteiktiem normatīvajiem aktiem. Likumā noteikts, ka, lai pirms termiņa izbeigtu OCTA apdrošināšanas līgumu, personai ir jāiesniedz rakstisks iesniegums.

OCTA līguma izbeigšanu pirms termiņa reglamentē OCTA likuma 10. pants, kas paredz to, ka gadījumos, kad transportlīdzekļa īpašnieks iesniedz apdrošinātājam rakstveida pieteikumu par apdrošināšanas līguma izbeigšanu pirms termiņa, pieteikumam pievieno līguma izbeigšanas rakstisku pamatojumu.

Likums arī regulē kārtību, kādā veidā beidzas apdrošināšanas līgums, ja īpašnieks nav iesniedzis rakstisku pieteikumu par apdrošināšanas līguma izbeigšanu: apdrošināšanas līgums uzskatāms par izbeigtu ar brīdi, kad transportlīdzeklim, pamatojoties uz īpašumtiesības apliecinošiem dokumentiem, mainās īpašnieks vai transportlīdzeklis tiek pārreģistrēts.

Likumā arī noteikta kārtība, kā atgūt iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļu. Proti, ja apdrošināšanas līgums ir izbeidzies un transportlīdzekļa īpašnieks iesniedz apdrošinātājam rakstveida pieteikumu par iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļas atmaksu, transportlīdzekļa īpašniekam ir tiesības uz to iemaksātās apdrošināšanas prēmijas daļu, kura atbilst atlikušajam laikposmam no pieteikuma iesniegšanas dienas līdz apdrošināšanas līguma termiņa beigām un no kuras atskaitīti ne vairāk kā pieci procenti no apdrošināšanas prēmijas daļas par atlikušo periodu, ja, pamatojoties uz attiecīgo līgumu, nav pieteikta apdrošināšanas atlīdzības izmaksa.

Jūsu ERGO

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes