www.sudzibas.lv Ergo Ņirgāšanās par klientu

Ergo - Ņirgāšanās par klientu

Nesen man pasliktinājās veselības stāvoklis, kā rezultātā biju spiests uzsākt muguras ārstēšanu, un iziet ārsta nozīmētu masāžas kursu.
ERGO iesniedzu pieteikumu un ārstniecības iestāžu čekus par kopējo summu 113, 00 LVL.
Pēc 3 nedēļām speciāli interesējoties uzzināju, ka no visas ārstēšanās summas tiek akceptēti tikai 20, 00 LVL(!!!) . Tā vietā, lai AAS „Ergo Latvija dzīvība” darbinieki man paskaidrotu kādu iemeslu dēļ lielākā daļa izdevumu ir atteikta, ERGO oficiālā vēstulē atļāvās izņirgāties par mani. Paziņojumā man tiek norādīts, ka ERGO neapmaksā izdevumus par summu 93, 00 LVL, jo apdrošināšanas programma neparedz vispārējās masāžas, šokolādes (!!!) u.c. veida relaksējošu pasākumu apmaksu. Dīvaini, bet man likās, ka šī teksta vietā bija jābūt norādēm uz kāda apdrošināšanas līguma punkta pamata tiek atteikts, vai kādi dokumenti papildus jāiesniedz. Izskatās, ka ERGO, atsakot atlīdzību, ir pieņemts vēl papildus paņirgāties un likt klientiem justies vainīgiem par to, ka tie vērsušies ārstniecības iestādēs, lai ārstētos. Turklāt čeki man nav atgriezti līdz pat šim brīdim, it k;a izsūtīti, taču neviens no ERGO nekādu konkrētu informāciju nesniedz.
Izskatās, ka ERGO sabiedrības pamatnostādnē paredzēts ar visiem iespējamiem līdzekļiem atteikt izmaksas, jo Jau arī iepriekš saskāros ar šādu rīcību- samērē neliela summa bez jebkāda paskaidrojuma tika vienkārši samazināta (nogriezta).
Tagad esmu spiests tērēt savu laiku, lai atkarotu man pienākošos naudu, nemaz nerunājot par morālo kaitējumu, kas man nodarīts un kuru, visdrīzāk, man neviens neatalīdzinās...
Esiet uzmanīgi un ja pieļaujat, ka varat saslimt, neapdrošinieties ERGO kompānijā!!!

R

G gatis 18.07.2008

Neodrošinieties ERGO ! Kantoris pilnīgi garām! Nebrīnos, ka šādu attieksmi padara par standartu.