www.sudzibas.lv Ergo neizmaksā naudu jau vairākus mēnešus

Ergo - neizmaksā naudu jau vairākus mēnešus

Sveiki!mans auto tika avārijā 3 jūlijā,auto bija apdrošināts ergo.sarakstīju iesniegumu atbrauca novērtētājs,novērtēja viss kā nākas,pateica nu gaidiet četru nedēļu laikā pārskaitīsim uz jūsu kontu.pagāja četras nedēļas zvanu saku ka nau un kāpēc,viņi atbild-mēs nevaram jums pārskaitīt naudu,jo krimināllieta vēl nau beigusies.,bija ierosināta krimināllieta jo bija viens bojā gājušais.,zvanu uz policiju un jautāju vai liieta ir slēgta viņi saka jā,jau sen lieta pabeigta.zvanu atkal uz ergo saku ka lieta ir pabeigta,viņi saka ka nē.un tā jau ir pagājuši trīs mēneši jau būs drīz četri,kā naudas nau tā nau,pūderē tik smadzenes.paliku bez mašīnas un bez naudas!!!ļaudis nekādā gadījumā neņemiet octu ergo!!!!!

I

S siikà 04.11.2013

Ilgvar, ja lieta ir slègta, , tad mentiem ir jadod rakstisku papîrîti, jo bez tà apdrosinàtàjs noliegs jebko,

J Juga 28.10.2015

ilgvars2, norakstiet sūdzību uz FKTK - tad ātrī strādās!!!
(Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) ir autonoma valsts iestāde, kuras galvenie uzdevumi ir regulēt un pārraudzīt Latvijas banku, krājaizdevumu sabiedrību, apdrošināšanas sabiedrību, apdrošināšanas starpnieku, finanšu instrumentu tirgus dalībnieku, kā arī privāto pensiju fondu darbību.)
ar cieņu