www.sudzibas.lv Ergo Neizmaksa atlidzibu,par zobu arsta apmeklejumu Vacija.

ERGO - Neizmaksa atlidzibu,par zobu arsta apmeklejumu Vacija.

Labdien.Mans vards Elmars Druska.39 gadi.

Varbut si informacija kadam noderes pie apdrosinasanas kompanijas izveles.Mans celojuma apdrosinasanas polises numurs.730580080.(celojumu apdrosinasana).

Mans zobu stavoklis nav no tiem labakajiem,ta nu gadijas ka Vacija tiesi sakas drausmigas zobu sapes,ka rezulata divi zobi tika izrauti,rekins 125 euro apmera,kuru uzreiz apmaksaju dakterim,ERGO naca pretim un visu atmaksaja,paldies viniem par to,ar to bedas nebeidzas,sapes nepargaja,dzeru antibiotikus,sapes nepargaja!Ko darit atkartoti griezos pie zobu arsta,rezultata pec zobu vitalitates testiem,tika pienemts lemums diviem zobiem atvert kanalus un uzlikt zales,kas tika ari izdarits(pat nekadas pagaidu plombes netika uzliktas,uz so dienu zobi stav ar uzliktam zalem,viens no tiem struto,maksaju pats par zalu nomainu),sekoja rekins,soreiz jau 446 euro apmera,kuru ari uzreiz apmaksaju,reikinu parsutiju ERGO,vini pienema lemumu neatmaksat man atlidzibu,pat ne 10 % apmera ,vienkarsi neapmaksasim,jo redziet rekina nav norades uz arstesanas nepieciesamibu,un arstesanas nosaukta par regularu zobu arsta apmeklejumu,es neesmu miljonars lai Vacija ietu pie zobuarsta!
Gaju pie zobu arsta tiesi lai nebutu to drausmigu sapju!!!!!(Reikina tacu aprakstitas visas manipulacijas,un jebkuram zobu arstam ir skaidrs kadu iemeslu del tas ir veiktas).
Sanemot lemumu no ERGO,dariju viniem zinamu ka neesmu apmierinats ar tadu lemuma formulejumu,nosutiju atbildi Andas Lodzes (izmaksu nodala) kundzei ar lugumu parskatit vinu pienemtu lemumu,ja vajadzes tulkojumu no vacu valodas (rekinam)sagadasu ari to,ja ne,ludzu informet mani par stridu izskatisanas kartibu,bet atbildi gaidu lidz sai baltai dienai.
Neesmu bagats cilveks lai algotu advokatu strida izskatisanai,tapec meginaju,naivi,klauvet pie skaidra saprata,ar kuru noteikti nav apdaliti ERGO darbinieki,bet ne ka,paliku bez atbildes.
Ta ka secinajumus dariet pasi... Ar cienu Elmars Druska. 18.10.2012

Komentāri (5)

M mja 18.10.2012

paveicas, ka vispar ko atmaksaja. parlasi savu apdroshinasanas ligumu uzmanigi, praktiski evac tiek nodrosinats- viss parejais pasam. zinu no citu pieredzes. un ko vispar, bomzi, ar LV apdrosinasanu Vacija mekle? uz pabalstiem sedi tur? vai nelegalais?

E elmars druska 19.10.2012

Polises nosaukumu izlasi...Bomzi, parasti Latvija, muguras pret sturiem kasa.
Noliek klausuli...

Apdrošināšanas sabiedrības ERGO skaidrojums, kāpēc šādā gadījumā klientam netika izmaksāta apdrošināšanas atlīdzība.

ERGO ceļojumu apdrošināšanas polises noteikumu II nodaļas „Medicīniskie izdevumi” 3.2.7. punktā ir noteikts, ka Apdrošinātājs kompensē personai tās izdevumus par neatliekamo, sāpes remdinošo stomatoloģisko palīdzību, izņemot zobu konservatīvu ārstēšanu un protezēšanu.
ERGO konkrētajam klientam izmaksāja apdrošināšanas atlīdzību par sākotnēji veiktajām sāpes remdinošajām stomatoloģiskajām manipulācijām Vācijā, kas uzskatāma par neatliekamu stomatoloģisko palīdzību. Tad tika veikts zobu rentgens, anestēzijā izrauts zobs un parakstīti medikamenti.
Savukārt zobārstniecības pakalpojumi, kas saņemti turpmāk nākamā mēneša laikā – zobu kanālu ārstēšana – uzskatāma par plānveida stomatoloģisku ārstēšanu.
ERGO jau izskatīja Elmāra Druskas kunga iesniegto pretenziju ar prasību pārskatīt pieņemto lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības atteikumu un atbildē norādīja, ka Medicīnisko izdevumu apdrošināšana Ceļojumu apdrošināšanas ietvaros paredz tikai tādu izdevumu atlīdzināšanu, kas radušies sakarā ar Apdrošinātās personas pēkšņu, akūtu saslimšanu vai nelaimes gadījumu ārzemēs.

K komentetaja1 18.12.2017

Ergo, jūs tiešām pblicējat cilvēka sensitīvos datus internetā? Visu slimības vēsturi?

K komentetaja1 18.12.2017

Esmu tiešām šokā, sanāk, ka, ja nevēlos, lai manu slimības vēsturi publicētu on-line - es NEdrīkstu nekādā veidā sūdzēties par Ergo.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes