www.sudzibas.lv Ergo Ļoti slikta apdrošināšana

Ergo - Ļoti slikta apdrošināšana

Ļoti forši, ka tagad var rakstīt atsauksmes!
Ja tu domā par ergo apdrošināšanu! Lūdzu neñem to, neesi muļķis!
Viss ir ļoti smuki rakstīts uz papīra, bet realitātē šī apdrošināšana nestrādā!
Man ir Veselības apdrošināšana un tagad aprakstīšu šeit katru neapmaksāto summu.
Man ginekologs nozīmēja vairogdziedzera izmeklējumus, summa apmaksai bija 17.90. Tika iedots nosūtījums uz analīzēm, man izmaksā atteica un norādīja, ka ir nepieciešams papildus nepieciešams iesniegt izrakstu no ambulatorā pacienta medicīniskās kartes vai tās kopiju par konkrētu apmeklējumu, kurā norādītas sūdzības, objektīvā un subjektīvā atradne, diagnoze un tās noteikšanas datums, nozīmētie izmeklējumi un ārstēšana. Respektīvi dēļ 17.90, man būs jātrobelē nopietns ārsts jāmaksā par konsultāciju un jāiet 39 grūtniecības nedēļā! Gribu minēt, ka iepriekšējas apdrošināšanas gj (piemēram) bija pietiekams nosūtīt čeku
gribu pieteikt, ka Aiwa Klinik, orto un citad nopietnas iestādes pat nestrādā ar ergo apdrošināšanu. Tā kā lūdzu nepērciet šo apdrošināšanu un es te tagad rakstīšu par visiem ergo mīnusiem! Žēl ka iztērēju tādu naudu, ļoti žēl!

05.02.2022

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 07.02.2022

Cienījāmo klient!

Ņemot vērā, ka veselības apdrošināšanas polises mēdz būt dažādas, katrs gadījums tiek izskatīts individuāli, izvērtējot nepieciešamo informāciju.

Ja apdrošināšana paredz apmaksu par akūtu slimību ārstēšanu, kas radušās polises darbības laikā, informācija par medicīniskajām indikācijām, sūdzībām un to rašanās laiku ir ļoti būtiska, lai izvērtētu, vai gadījums atbilst apdrošināšanas nosacījumiem. Turklāt veselības apdrošināšana var paredzēt izņēmumus attiecībā uz noteiktām diagnozēm, tādēļ diagnoze, kas norādīta nosūtījumā, apdrošinātājam ir svarīga lēmuma pieņemšanā.

Atvainojamies, ja situācijā radušies sarežģījumi, un jebkuru jautājumu vai neskaidrību gadījumā aicinām vērsties pie mūsu speciālistiem, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot 1887.

Papildināts Viktorija Borovaja 14.02.2022

Manuprāt, ja ginekologs pie kura ir pieraksts ir mēnesi iepriekš un kurš nosūta uz analīzēm grūtnieci un čekā ko izsit CL un ieraksta dg grutniecība, fantazēt un ietiepties no apdrošinātāja puses ir ļoti dīvaini. Respektīvi vizīte ilgst 15 minūtes un visus dokumentus viņa rakstīs man vēl 10 minūtes. Cik absurdi rakstīt atsevišķu nosūtījumu uz analīzēm priekš apdrošinātāja. Viss ko pierādīja ERGO tā nav normāla apdrošināšana, Jūs radiet vienīgi negācijas. Ceru, ka daudzi cilvēki šo izlasīs!
Ne tā pat vien man ļoti labi ārsti un nopietas klīnikas pat atbildēja, ka atsakās ar ergo sadarboties!
P.S. Pat pārtraukt apdrošināšanu ar Jums ir problemātiski tas aizņem ļoti ilgu laiku. Cilvēki esiet uzmanīgi.

E Eliza briede 08.06.2022

Labdien! Esmu iegādājusies Ergo apdrošināšanu, ari es vēlos minēt,ka apmeklējot ginekologa USG Man Usg neapmaksāja jo tika pieprasīta objektīvā subjektīvā atradne anamnēze,diagnoze… pilnīgs absurds. Lai šādu info no ārsta vēl dabūtu ,par to ir jāpiemaksā 20euro,jo tas ir atsevišķs pakalpojums dokumentu formēšana. Kad man bija if apdrošināšana neviens man neprasīja diagnozes un manas saslimšanas . Nekad vairs ergo nepirkšu! Un nevienam neiesaku!

F Flyflyfly 28.08.2023

Jā, arī es esmu privātpersonu Glorija plus polises īpašniece. Un Ergo apdrošināšana ir pilnīga maldināšana, pēdējo pusgadu viņi vispār neko negrib apmaksāt, uz visiem rēķiniem atsūta atteikumu. Pie pilna komplektā- nosūtījums no gimenes ārsta,, izraksts no medicīniskas kartes pie specialista, čeku- atteic.