www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana - novērtējums..

ERGO - Krāpšana - novērtējums..

Vēlreiz pierādas fakts, ka ERGO ir viens no sliktākajiem apdrošinātājiem.. Pieprasījums pēc dokumentu kopijām lielākoties ir noignorēts un jau nedēļas laikā nav saņemts neviena no dokumentu kopijām, kas ir saistīta ar OCTA lietu.. Auto novērtējums ir vienkārši smieklīgs.. Audi A4B5 2.8Q ar gāzi un pietiekoši retu komplektāciju un TA līdz 2018. gadam novērtē uz 1ooo euro.. Tāpēc, ja es vēl kādreiz savā mūžā iekulšos CSN un vainīgajam būs ERGO, lai gatavojas maksāt uz vietas skaidrā nauda..!

Komentāri (10)

Z zilais valis 29.04.2017

Tam auto ir kā minimums 16 gadi. Priecājies, ka vēl uz 1000 novērtēja.

iDmore 29.04.2017

Atrodi man 2.8Q+LPG ar TA un apdrošināšanu uz gadu par 1000e..

Z zilais valis 29.04.2017

Priekš kam? Ne es ar lūžņiem braucu, ne zinu, kur tādus meklēt.

iDmore 29.04.2017

Ja tu nezini, tad nav ko vērtēt.. Vai arī esi no tiem, kam kā pienākums ir kaut ko iepirst..? Vai arī esi pietuvināts ERGO apdrošinātājam.. Citu variantu diemžēl neredzu..

Z zilais valis 29.04.2017

VS sākas no 30 gadiem. Uz tādu Tu nevarēsi cerēt, jo auto ir piesmiets ar gāzes iekārtu. Norakstot auto, tiek ņemta vērā caurmēra tirgus vērtība, līdz ar to, protams ir neizdevīgi, ja jānoraksta auto, kas uzturēts labākā stāvoklī.

iDmore 30.04.2017

Tur jau ir tā sāls.. Ja es vēlētos norakstīt, tad paņemtu naudu, nevis izvēlētos viņu servisu, lai veiktu remontu..

K Krishinjsh 02.05.2017

Nu 1000 eiro par tādu mašīnu ir gana daudz, neko vairāk nevari nemaz prasīt un komplektācija īsti nespēlē šeit lomu. Bieži sausas komplektācijas īpašnieki šādās situācijās ir ieguvēji, jo arī viņus līdzīgi novērtētu, bet ja esi savu mašīnu pārbāzis ar sazin kādu komplektāciju, tad neceri, ka viņu tagad kāds tāmēs, kā labāku! Un, ko cepies? Naudu izmaksā mēneša laikā, tāmi jau Tev sastādījuši, paņem naudu, detaļas paturi un ja jau tik kruta tā komplektācija, tad atliekas vel pārdosi un varēsi nopirkt citu mašīnu!

iDmore 02.05.2017

Kā saka.. Katrs savu pēcpuses pārvietojamo vērtē pa savam.. Es to vērtēju tā, ka vietā tādu nevar nopirkt par tādu naudu, līdz ar to uzskatu, ka ERGO ir viens liels uzmetēju kantoris.. Nemaz nerunājot par darbiniekiem, kas ofisā neko nezin.. Nerunāju par raķešu zinātni..

K Kārpa1988 02.05.2017

Jaunajā gadā arī bija pieredze ar ergo, kad ienesās dura sānā, vienīgā sliktā lieta ergo bija tas, ka apdrošina personas, kuras nemāk braukt, bet citādi atrisināja situāciju sakarīgi. ~500eur par būtībā spārna buktes izvilkšanu un pārkrāsošanu+jauns bamperis 30 gadus vecam autiņam.

O Ozolnieks 02.03.2021

Pa lielam, viss atkarīgs no paša, ar kādu attieksmi iesi pa dzīvi, tādu arī saņemsi atpakaļ, un visi būs ne tie labākiem. Es kā vienu reizi caur https://www.manapolise.lv/ atradu tā un izmantoju un sazvanīt var un sarunāt var visu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes