www.sudzibas.lv Ergo Krāpšana

ERGO - Krāpšana

Pirms 3 menešiem pirku ergo apdrošināšanu pirmo mēnesi izmantoju, un no 28.08.2019 atgriezu mašīnu atpakaļ uz mogo auto placi, līdz ar to auto ar valsts reģistrācijas nummuru LM2955 vairs nebija manā īpašumā.
28.08.2019 lūdzu pārtraukt apdrošināšanu rakstot uz mans ergo un nekas netiek darīts, kā arī nevēlas atgriezt naudu par tiem diviem neizmantotajiem mēnešie, uzskatu to par cilvēku apkrāpšanu.
Līdz ar to uzskatu šo par sliktāko servisu ERGO APDROŠINĀŠANA!

22.10.2019

Atbilde no Ergo Support Pārstāvja atbilde 29.10.2019

Cienījamo klient,

ERGO rūpīgi izvērtē katru apdrošināšanas gadījumu, ņemot vērā gan faktiskos lietas apstākļus, gan apdrošināšanas līguma nosacījumus. Jebkurš klienta pieteikums tiek analizēts, rūpīgi izvērtējot iesniegto informāciju un dokumentus.

Vēlamies vērst uzmanību, ka Jūsu apdrošināšanas lietā nav norādīta korekta kontaktinformācija, kas liedz ERGO iespēju ar Jums sazināties.

Lai saņemtu detalizētu skaidrojumu tieši par Jūsu lietu, kā arī atrisinātu radušos pārpratumu, aicinām steidzami (vēlams līdz š.g. 31.oktobrim) sazināties ar ERGO Klientu apkalpošanas centra speciālistiem, zvanot uz tālruņa numuru 1887.

Tu Turkey901 22.10.2019

Cik saprotu, auto tā jau nebija Jūsu, bet gan Mogo īpašumā.
Jūs bijā auto turētājs.
Iespējams, mogo līdz galam nesakārtoja papīrus uzreiz, bet gan pēc kāda laika, līdz ar to nebija pamata Jums atgriezt auto, jo vēl joprojām skaitījāties auto turētājs.

Tu Turkey901 22.10.2019

* atgriezt atlikušo apdrošināšanas prēmijas daļu

Vi vitols 22.10.2019

Tādiem, kas pārdzīvo par katru kapeiciņu nevajadzētu braukt ar auto, bet skriet ar kājām.

Je jennifer1 22.10.2019

Pērciet pasi, autovadītāja apliecību, personas apliecības ([email protected])) (((Whatsapp +237652642907)))

Sveiks, draugs / brālis

Saņemiet otro iespēju dzīvē, izmantojot jaunu identitāti, aizsargājiet savu privātumu, izveidojiet jaunu kredītvēsturi, apiet kriminālās fona pārbaudes, atņemiet savu brīvību. Mēs esam unikāli datu reģistrētu pilsonības dokumentu ražotāji, ieskaitot īstas pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolu diplomātus un citus produktus daudzās valstīs, piemēram: ASV, Austrālijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Itālijā, Somijā, Francija, Vācija, Izraēla, Meksika, Nīderlande, Dienvidāfrika, Spānija, Lielbritānija, Japāna, Ķīna un …… .. Šis saraksts nav pilns! Mūsu komandai ir gadu pieredze oriģinālu datu bāzē reģistrētu pasu, autovadītāju apliecību ražošanā. identifikācijas kartes, sertifikāti un citi dokumenti. Mēs izmantojam augstas kvalitātes aprīkojumu un materiālus, lai izgatavotu viltotus dokumentus, kurus reģistrē mūsu iekšējie darbinieki, kas strādā dažādās pasu, imigrācijas un transporta aģentūrās. Mēs esam unikāli kvalitatīvu dokumentu un datu bāzes pilsonības dokumentu ražotāji. Mēs piedāvājam tikai oriģinālas reģistrētas augstas kvalitātes pases, autovadītāja apliecības, ID kartes, zīmogus, vīzas, skolas diplomus un citus produktus, kas pretstatīti 25 miljoniem mūsu dokumentu, kas izplatīti visā pasaulē.

Mēs piedāvājam pakalpojumu, lai palīdzētu jums sasniegt jūsu mērķus, mēs varam jums palīdzēt ar:
. Autovadītāja apliecības
• iegūt reālu valdības izdotu personu apliecinošu dokumentu ar citu identitāti,
• jauns sociālās apdrošināšanas numurs (pārbaudāms ar SSA),
• sava jaunā ID kontu pārbaude un saglabāšana,
•Kredītkartes
• pārvietošana •
Biometriskās pases •
Izgatavošana un identifikācijas dokumentu iegūšana,
• Sodāmības reģistra tīrīšana
• Jūsu privātā Nevada korporācija
• Privātā un ārzonu banka un vēl daudz vairāk!
• Pieejami apmācības pakalpojumi

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp ……………………… (+237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti

Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Hangout sesija: ... Skyline dokumenti

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.

Mūsu kontaktos ietilpst bijušie privātie izmeklētāji, konsulāti, augsta ranga valdības darbinieki un pieredzējuši pieredzējuši eksperti, mums ir ciešas saiknes ar augstākā līmeņa personālu visās identitātes un pasu maiņas jomās šajās valstīs, kuri ir saistīti ar pasu aģentūru katrā no šīm valstīm un ar pateicoties viņu savienojumiem, visi mūsu klienti, kas pieprasa pilsonības dokumentu vai pasi no jebkuras valsts, ir 100% garantēti, kā arī garantē, ka saņem ļoti augstas kvalitātes īstus, reģistrētus dokumentus, kurus nekad nevar identificēt kā viltotus ! Pat ekspertīzes speciāla oficiāla mašīna nekad nevar diktēt dokumentu kā viltotu, jo dokuments neatšķiras no reālās valdības izdotā! tas notiek tāpēc, ka visas ūdenszīmes, hologrammas un citi drošības elementi ir uzstādīti. Visā mūsu reālajā oriģinālajā datu bāzē Reģistrētajos pilsonības dokumentos jūsu personas dati ir reģistrēti datu bāzes sistēmā un 100% ir mašīnlasāmi. Jūtieties brīvi saņemt sīkāku informāciju par mūsu pakalpojumiem. Patiesi ceru, ka atradīsit veidu, kā sadarboties ar jums. Ja kāds no šiem produktiem jūs interesē, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums. Mēs sniegsim jums vislabāko cenu pēc tam, kad būsiet saņēmuši detalizētu izmeklēšanu.

Kontaktpersona

E-pasts …………………………… ([email protected])

Whatsapp …………………… .. (+ 237652642907)

Skype …………………………… Skyline dokumenti
Vietne: ... https: //rijbewijskopenn.com

Facebook: ... me.fb / skydocuments

Jebkurš laiks vienmēr ir labākais laiks, lai sazinātos ar mums.